: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-06-2008 | Multikino Zaprasza

ORANKI Z NURKUJ OLLY NURKUJ
w weekendy czerwca


MULTIKINO i CARISMA ENTERTAINMENT GROUP zapraszają na filmowe Poranki dla najmłodszych z bohaterami serialu - Nurkuj, Olly nurkuj!

Nurkuj Olly, nurkuj!

        Serial dla najmłodszych "Nurkuj Olly, nurkuj!" opowiada o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia.
Główny bohater imieniem OLLY i jego przyjaciółka BETH mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki  nie odbiegają daleko od  rzeczywistości ludzi. Otacza ich kolorowy �wiat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.
         Każdy odcinek przynosi wiele emocjonujących momentów, problemów, które trzeba rozwiązać i przeróżnych sytuacji, z których trzeba znaleźć pozytywne i właściwe wyjście. Serial ten, bawiąc nasze pociechy, uczy jednocześnie jak w najtrudniejszych nawet sytuacjach można i trzeba umieć racjonalnie rozwiązać zadanie, jak z entuzjazmem i optymistycznie podchodzić do wszelkich problemów i trudności, jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Nośnik: DVD
Czas Trwania Pokazów: 3 odcinki po 23 min. (łączny czas trwania pokazu 70min.)
Pokazy odbędą się w każdą sobotę i niedzielę czerwca. Na wszystkich czerwcowych pokazach zostaną  zaprezentowane pierwsze 3 odcinki serialu.
wiek: 3-8 lat

Cena biletu:
10 zł

szczegóły na www.multikino.pl

Hunter
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone