: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-11-2005  | Dj Hazel w Sim Plusowych Klimatach

I tak zgodnie z obietnicą daną Kierowi i wczorajszym Imprezowiczom, wrzucam dziś pierwszą fotorelację, ze wspólnego wieczoru Dj Hazela i Sim Plusa. Jak można było wyczytać z reklamowych bilboardów Bowling Club został nawiedzony przez -V-CE MISTRZA EUROPY jeden z największych CZARODZIEI TŁUMÓW Dj Hazela. Oczywiście Ekipa zjawiła się tam z nieodłącznym obiektywem, by zdać pełną fotorelację.
Na początek relacji szybka wrzutka na zaplecze całej imprezy. A tam... cała załoga zwarta i gotowa, by jak najlepiej zaprezentować się tego wieczoru. Sprzęt zaczyna się rozgrzewać, a wraz z nimi rusza również Wielka Promocja Sim Plusa. O samej promocji napiszemy coś więcej w następnej częśći fotorelacji, gdyż właśnie na parkiecie dyskoteki zaczyna czarować Dj Hazel. Tłum się zagotował przy wejściu i.... się zaczęło!!! Doskonałe rytmy, gorąco atmosfery bijącej do tańczących, czego więcej potrzeba do udanego rozrywkowego wieczoru? To wszystko i jeszcze wiele więcej oferuje Bowling Club.
Jak widać na fotach ludzie spragnieni dobrej zabawy dopisali i na parkiecie naprawdę dużo się działo. Niektórych nawet udało się "ustrzelić" aparatem by można było ich zawiesić na Vortalu Nocnego Elbląga.
Jak już pisałem wyżej, ostatnio relacje z nocnych imprez są tak obfite, że szkoda ich nie pokazać w całości. Tak więc niejako już tradycyjnie zapraszam do drugiego nadejścia FotoStory z Dj Hazelem w roli głównej. Tam też opiszemy wszelakie konkursy i gadżety jakie można było wygrać w konkursach organizowanych przez Sim Plusa.
Czyli Stay Tuned i do obaczyska w następnym Nocnym Serialu !!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone