: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-06-2008 | Jak zdobyć ciekawy zawód?  - PROFESJA  -

Wybierz kierunek dla siebie!

Jakie są najczęściej wybierane zawody w Polsce? Logistyka, Spedytor, Kucharz, Fotografia czy Turystyka? A może Kosmetyka lub Fryzjerstwo? Chcesz zdobyć ciekawy zawód? Zapisz się do Policealnej Szkoły z uprawnieniami Szkoły Publicznej. Nauka trwa 2 lata, a po jej ukończeniu otrzymujesz tytuł technika.
Specjalnie dla Ciebie, Profesja CKK zatrudnia doświadczoną i wysoce wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną – teoretyków i praktyków posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki nim Twoja nauka na pewno nie będzie nudna. Jakość kształcenia w Profesji potwierdzona została Certyfikatem PN-EN ISO 9001:2001. Dzięki niemu masz pewność, że uczysz się na najwyższym poziomie. Nacisk w Profesji kładziony jest przede wszystkim na praktyczne umiejętności, a po skończeniu szkoły, możesz mieć pewność, że czeka Cię awans.

Które zawody cieszą się obecnie największym zainteresowaniem?

Turystyka i Hotelarstwo.
Interesujesz się podróżami? Ciekawią Cię egzotyczne kraje? Chcesz poznać świat, a jednocześnie związać się z turystyką bądź hotelarstwem zawodowo? W profesji otrzymasz praktyczną wiedzę ukierunkowaną na organizowanie imprez turystycznych, pilotowanie wycieczek, sprzedaż usług turystycznych i hotelarskich. Dla swoich słuchaczy, Profesja organizuje praktyki w renomowanych biurach turystycznych i prestiżowych hotelach. Nauka na Turystyce lub Hotelarstwie stwarza Ci szansę zatrudnienia w jednej z najszybciej rozwijających się branż gospodarki.

Fryzjerstwo.
Nauczysz się jak profesjonalnie dopasowywać fryzury do typu urody. Jak fachowo pielęgnować, obcinać, czesać i farbować włosy. W związku z dynamicznym rozwojem usług fryzjerskich na pewno znajdziesz dobrą pracę lub możesz otworzyć swój własny salon fryzjerski, jak zrobiła część z absolwentów tego kierunku w Profesji.

Gastronomia, Kucharz.
Myślisz, że przygotowywanie potraw jest nudne? My Ci pokażemy, że to sztuka, którą doceniają najbardziej wymagający. Talent, pasja, praca, a przede wszystkim wiedza, stworzą z Ciebie mistrza w tej dziedzinie. Gastronomia w naszych czasach to też ogromny biznes i bardzo szerokie perspektywy znalezienia pracy. Masz jeszcze wątpliwości? Zapytaj absolwentów Profesji!


Kosmetyka.
Chcesz być piękna, mieć zdrową i olśniewającą cerę? Chcesz wiedzieć jak profesjonalnie przeprowadzać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, jak funkcjonuje brusher, albo jak działają ultradźwięki i masaże limfatyczne? Profesja specjalizuje się w przekazywaniu tej wiedzy.
Dzięki profesjonalnej kadrze oraz nowocześnie wyposażonym pracowniom zdobędziesz kwalifikacje, które pozwolą na podjęcie pracy w salonie urody lub otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego.

Logistyka, Spedycja.
Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat transportu, spedycji oraz wszystkiego, co wiąże się z dobrze płatnym i obecnie modnym zawodem Logistyka, Profesja proponuje 2-letni cykl kształcenia właśnie w tych obszarach.

Fotografia.
Zapiszesz, przetworzysz i wizualizujesz informację obrazową. Dowiesz się co to jest plan, ujęcie, kompozycja, a także jak użyć lustrzanki cyfrowej, światłomierza, sensytometru, czy innych profesjonalnych urządzeń. Z bardzo dobrą znajomością techniki i procesów fotograficznych zatrudnisz się w studio fotograficznym, fotolabie, agencji reklamowej czy mediach.


Wszystkie zajęcia w Profesji odbywają  się w nowych i nowoczesnych pracowniach wyposażonych w profesjonalny sprzęt: kosmetyczny, fryzjerski, informatyczny, fotograficzny, gastronomiczny.


---------------------------------
artykuł sponsorowany

Profesja
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone