: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-12-2005  | Bowling w rytmach Dj Adalberta

W dzisiejszą relacji podeprę się "presspackiem" reklamowym. No to jedziemy z relacją!!!
ADALBERT - DJ, producent, promotor, zasłużona postać Polskiej sceny klubowej. Jest jednym z tych dj-ów którzy rozwijali się wcześniej niż otaczający ich rynek. Na początku jak wielu mistrzów konsolety serwował na parkietach popularne dźwieki Love Parade oraz Euro Dance Music itp. Jednak po wielu latach doświadczeń i szlifu, na chwilę obecną gotuje nam ucztę w rytmach opartych na oryginalnych brzmieniach housowych, latino, vocal,a także chiliout i lekki trance rodem z najgorętszych miejsc na świecie.
Jego styl prowadzenia imprez, pasja z jaką miksuje poszczególne utwory, powoduje że w pamięci obecnych na długo pozostają miłe i niezatarte wspomnienia wieczoru z wyśmienitym klimatem .Zawsze zabiera nas w podróż po pięciolinii najlepszych parkietów świata : CLub 54, EL Divino, Pacha, Dolce Vita, Isle of Mtv , Summer Ibiza ...
Dla przyjaciół po prostu Wojciech, w branży od 1989 roku ) ex- EXCLUSIVE RESIDENT VIVA Club SOPOT oraz rezydent Amnesia Club, Miasto Aniołów Pomysłodawca i współtwórca, Największego Eventu "Open Air" w Europie w 2004: "Beach Party Sopot" (50 000 osób)
W branży muzycznej i klubowej uznana postać i ceniona za doświadczenie, profesjonalizm oraz głowę pełna pomysłów . Z pod jego pióra wyszły wizje i scenariusze wielu imprez tematycznych, które do dnia dzisiejszego goszczą w najlepszych klubach Polski i Świata. Wielokrotnie zasłyszane tytuły imprez:
- IBIZA PARTYŽ , BEACH PARTYŽ , PACHA CLUB & El DIVINO, I LOVE IBIZAŽ oraz - DJ s BATTLE POLANDŽ ( bitwa dj-ów na sety muzyczne ) -....SOUND FACTORY - SUNSHINE MUSIC .... - WELCOME TO ..... - DANCE NATION ...........to jego dzieci ...!!
Dlatego też znajomi często mówią o nim : "Tata Adalbert";)
Odrobina historii:
Z muzyką związany od 1989 r.
Początkowo był prezenterem muzycznym wielu Trójmiejskich dyskotek i na krótko.. prezenterem radiowym. W połowie lat 90 wyemigrował zahaczając o sceny zachodu...
Pewnego słonecznego dnia, zupełnie odmieniony powraca do kraju i.... podbija Polskę.
Łącząc ze sobą wcześniejsze doświadczenia z tymi nabytymi za granicą, W oparciu o klub VIVA w Sopocie, wymyślił i współ tworzył autorski wieczór:
Piątki za Piątki na klubowo , wieczór okrzyknięty w wielu rankingach klubowych najlepszą imprezą Trójmieście w okresie IX/2002 - XII/2004.

Przez wiele lat udowodnił, że w Polsce można grać muzykę jakiej nie powstydziłyby się najlepsze światowe kluby.
Przyjaciele i klubowicze mówią o nim:
Swą osobowością, pasją, stylem, zaraża innych, powoduje, że imprezy w jego wykonaniu na długo pozostawiają w pamięci obecnych tylko miłe i niezatarte wspomnienia. Jest jak magnez przyciągając coraz to większą rzeszę fanów... Jego sety przemawiają do ludzi magią dźwięku, rzuconego spontanicznie tekstu. Zaskakują różnorodnością gatunków i stylów . Po prostu trzeba się jemu poddać i posłuchać.
O sobie mówi:
Hmmm ja?? - Nie, inni w miksowaniu są bez wątpienia lepsi. Ja mam tylko to coś ... Jest parę osób w Polsce i świecie, którym zawsze będę wdzięczny za okazaną pomoc i naukę, mają moją nerkę, bo serce oddałem publice...... Zawsze będę dziękował : ludziom skupionym wokół agencji DJ Servis z Jarkiem na czele , Sławkowi z Pro Light Grupa Profil 2000, MDT AGENCY - Krisowi, Boldiemu, to oni pomagali mi najwięcej i przekonywali do kontynuacji frontu kiedy wszystko wydawałoby się beznadziejne . Żonie za wyrozumiałość i doping. Grał prawie w każdym miejscu Polski, od Krakowa po Jastrzębią Górę. Występował z czołówką DJ'ów z Polski i zagranicy. Jego ulubione style to vocal house, latino, euro dance, lekki trance ale przede wszystkim rozpoznawalny jest jako Trójmiejski specjalista od dźwięków z Ibizy.
Nie ogranicza się jednak tylko do powyższych, bo nie znosi szufladkowania.

A teraz zapraszam na pierwszą fotorelację z tego odlotowego wieczoru i do zobaczenia jutro w następnej odsłonie. Tam już będzie tylko mój komentarz do naprawdę udanej imprezy

Hospes and A. Dziuba PPRESS
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone