: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-12-2005  | Z DJ Tuczykiem za konsolą

To lecimy z relacją z Bowlingowego Grania. Tym razem za konsoletą zapodawał DJ Tuczek. Obszerne info o nim leci na dole.
Adrian Tuczyński, - znany pod pseudominem DJ Tuczek.
Obecnie koledzy w branży określają go mianem drugich najszybszych dłoni w Polsce. (prosimy bez zbędnych skojarzeń ;)- dop. redakcji)
Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w roku 2001. Zaczynał on w trójmiejskich klubach studenckich: Olimp, Łajba. Dzięki swym przyjaciołom mógł się rozwinąć, za co dziękuje DJ'om takim jak Dj Zed, Dj Texas, Dj Climat'e a szczególności DJ'owi Yoyo.
Po pewnym czasie został rezydentem Klubu Don Vito w Kartuzach, który zyskał miano jednego z najlepszych klubów na Pomorzu! Rezydując w klubie Don Vito świetnie opanował technikę grania. W roku 2004 startował w Plażowych Mistrzostwach Polski i zdobył pierwsze miejsce.
Jego możliwości techniczne nie znają granic. Na imprezach nikt się nie spodziewa, co za chwile wymyśli i jaki remix na żywo zrobi.
Grał u boku DJ'ów z Polski takich jak: Dj Kroma, DJ Hazel, DJ Drum, DJ Kris, DJ Adalbert, DJ Cez, Are Kene, DJ Boldy, DJ Alien, DJ Micro, DJ Novy, DJ Lopez, DJ Energy, DJ Suhy, DJ Kristo, DJ Max, DJ Any, DJ Dragon, DJ Sasha, DJ Omen, DJ Black, DJ Turbo, DJ Tommy Van Cute, MBrother, SoundPlayers, DJ Ando, DJ Jaro, DJ Cent, DJ Noz, DJ Czopka, DJ Vivaldi, DJ Kalif, DJ Long, DJ Matush, DJ Moody, DJ Ravi, DJ Radi, DJ Valdy, DJ Young i wielu innych, a także z zagranicy miedzy innymi: DJ Moguai, DJ Tomcraft, DJ Westbam, DJ Baloon, DJ Shog, Brooklyn Bounce, Mario Lopez, Danzel, DJ Jean.
Grał w takich klubach: Paka (Poznań), Sfinks (Rawicz), Caro (W-wa), Łaźnia (W-wa), Disco Vegas (Bytów), Miami (Łeba), Rezydent wakacyjnego klubu Miami (Mielno), Kwadrans (Koszlin), Las Vegas (Mielno), Agados (Łeba), Ara (Jastrzębia Góra), Trezor (Szczecin), Mozart (Łeba).
No i nie można też zapomnieć o udanej promocji Maximusa. Tutaj prym wiodły śliczne panie hostessy, które też zostały złapane na poniższych fotach. Teraz już zapraszam do pierwszej z fotorelacji a ja zabieram się do przeżuty (idę przeżuwać disco-klimaty:)) kolejnych fot z Zabawy na MAXa-imusa;)

Hospes and DJ Tuczek Press
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone