: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-08-2008 | Muzyczne lato w Ogrodach - Finał

Lato dobiega końca, dzieci wracają do szkoły, a ich rodzice do pracy… Centrum Handlowe Ogrody żegna wakacje w klimacie muzyki lat 60-tych i 70-tych – przed nami ostatni mini-koncert w ramach Muzycznego Lata w Ogrodach. Przez całe lato klienci Centrum Ogrody mogli słuchać występów muzyków z Elbląga i związanych z naszym miastem, a także spoza województwa.  Była to fantastyczna podróż po różnych gatunkach i stylach muzycznych – zaczynając od jazzu, przez blues, rock, muzykę etniczną, muzykę filmową, piosenki Grechuty, piosenki Dżemu i kończąc na muzyce folkowej.Warto w czwartek odwiedzić Centrum Ogrody - w godzinach 16-18 wystąpi Marta Krzywda (śpiew), Bartek Krzywda (klawisze) i Przemek Dybowski (instrumenty perkusyjne) z repertuarem zatytułowanym „Light My Fire”, czyli wszystko co najlepsze w muzyce lat 60’ i 70’: funky, rythm & blues, rock.

Marta Krzywda, wokalistka, na co dzień jest pedagogiem - terapeutą w przedszkolu integracyjnym. Solistka grupy "Veki", prowadzi zajęcia  muzyczne z dziećmi niepełnosprawnymi .Bartosz Krzywda – pianista, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny. Prowadzi własne zespoły wykonujące autorską muzykę. Współorganizator czwartkowych Jam Sessions w K.Ś.T „Krypta”. Inicjator jazzowego życia w Elblągu. Współpracuje z K. Prońko, P. Dyakowskim, G. Nadolnym, J. Pelcem, P. Biskupskim innymi polskimi muzykami jazzowymi.Przemysław Dybowski to najbardziej rozchwytywany perkusista w Elblągu, gra w zespołach Veki, Dolaroova, Mechaniczna Pomarańcza. Jest nauczycielem klasy perkusji w szkole "Yamaha".

CH. Ogrody
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone