: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-09-2008 | Wyniki Grand Prix Polski w Pool Bilard

    W dniach 29-31 sierpnia w Green Clubie w Gdańsku zostały rozegrane zawody z cyklu Grand Prix Polski WiK Poltur, w których wzięło udział 9 Elblążan z klubu Bowling Club Elbląg. Zawody zgromadziły około 200 najlepszych zawodników z całej Polski.
    Najlepiej z Elblążan spisał się Paweł Dziwosz, który wygrywając 3 mecze awansował z grupy do najlepszej 64 zawodów. Tam niestety nie miał szczęścia w losowaniu i trafił na bardzo mocnego Karola Skowerskiego z Nosanu Kielce, który jak potem się okazało zajął 2 miejsce w całym turnieju. Po 2 zwycięstwa w grupach odnieśli Łukasz Torłop, Sławomir Zakrzewski i Krzysztof Wodecki zaś po 1 Mariusz Stefański, Zbigniew Samsel, Andrzej Bagnowski,Rafał Rumiński i Maciej Trąbski.
    Cały turniej wygrał Robert Zachar z DSB Zagłębie Baribal Lubin przed już wspomnianym Karolem Skowerskim 6:5. Trzecie miejsca przypadły Adamowi Skonecznemu z Duet Lipiński Tomaszów Mazowiecki i Mateuszowi Śniegockiemu z Hades Poznań.
    Nas cieszy postawa Elblążan, życzymy więcej woli walki i większych sukcesów w podobnych zawodach na najwyższym szczeblu!!

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone