: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-09-2008 | Motoryzacyjny weekend w Ogrodach

Na miłośników motoryzacji czeka w tym tygodniu miła niespodzianka. W dniach 5-7 września (piątek - niedziela) Centrum Handlowe Ogrody zaplanowało Weekend Motoryzacyjny połączony z targami samochodowymi. Wśród atrakcji znajdzie się również pokaz zabytkowych aut i motocyklów, a także będzie możliwość przejechania się samochodem na trolejach. Organizatorzy przewidzieli wiele zabaw i konkursów. Impreza rozpocznie się już w piątek od godziny 14.00.
Na parkingu przed Centrum Ogrody swoją ofertę zaprezentuje kilkanaście firm z branży motoryzacyjnej, w tym sześć salonów samochodowych. Organizatorzy imprezy przygotowali również szereg innych atrakcji: wystawę starych samochodów i motocykli, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, paradę motocyklistów, a także zabawę pod nazwą „Bezpieczny Kierowca\'\', czyli pokaz i możliwość przejazdu autem na trolejach (imitacja poślizgu auta, jazda z tzw. alko-goglami na oczach).
     Zabawa ta zostanie przeprowadzona dla klientów w formie konkurencji przez Akademię Bezpiecznej Jazdy. Ponadto zainteresowani będę mieli wyjątkową możliwość przejażdżki segway’ami - samo balansującymi się, jednoosiowymi pojazdami elektrycznymi służącymi do przewozu ludzi i niewielkiego ładunku. Segway’e pełną stabilność zawdzięczają systemowi żyroskopów, które utrzymują kierowcę w ciągłej równowadze. Nie ma w nich ani klasycznego gazu ani hamulca, to człowiek swoimi ruchami określa kierunek i prędkość jazdy.

C.H. Ogrody
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone