: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-01-2006 | Ekipa Z Nową Twarzą

No to wracamy razem z Nowym Rokiem. Po tygodniu niespania, zużycia potężnych ilości środków dopingujących Vortal otrzymał Nową Twarz. Po wzięciu do serca sugestii naszych Czytelników obraliśmy kurs na nowe tereny.
Pierwszym terenem do tej pory jeszcze niezbadanym jest dział "Na studenta", czyli co i gdzie się dzieje w studenckim światku Elbląga. Za felietony i newsy z tego działu odpowiada Kara$, o którym więcej będziecie się mogli dowiedzieć teleportując się do wymienionego wyżej miejsca.
Jako, że wieczorna rozrywka nie składa się tylko z wyjściówek na miasto, Ekipa przygotowała dział Multimedialnie. W nim zagoszczą opisy gier, nowości filmowych oraz testy sprzętu komputerowego.
W dziale turystycznym dowiecie się, gdzie i jak można spędzić czas na turystyce. Nad tym działem patronat objęło Biuro Turystyczne "Turysta".
Mam nadzieję, że zmiany przypadną do gustu i nadal będziecie chętnie odwiedzać te strony. Zapraszam do częstych powrotów!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone