: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-09-2008 | 5 urodziny Epoci

Przypominamy, że w najbliższy czwartek rozpoczynamy urodzinowe świętowanie w klubie Epoca. Tak tak moi drodzy to już ten czwartek, atrakcji wiadomo bez liku ;) będzie można tam zjeść, popić, potańczyć i jeszcze wygrać wiele nagród. Tego nie można opuścić, poniżej przedstawiamy dokładniej co  dla wszystkich imprezowiczów zostało przygotowane ...

Startujemy w czwartek Naprawdę Mocnym Uderzeniem. Podczas tej niesamowitej imprezy zaznamy Mocnego Włoskiego, Urodzinowego Klimatu. Dla Wszystkich Gości w programie degustacje potraw włoskich oraz mocniejszych wrażeń pt. PONCZ;)Dla Pań polecamy degustacje potraw a dla Panów zaznajomienie się ze smakiem "napoi".

Piątkowe Atrakcje będą równie mocne.
Tylko w Epoce Włoscy Reprezentanci Big Brothera 4.1 Tego wieczoru, tej nocy, podczas zapoznamy się z włoskimi gwiazdami, które brały udział w takich programach jak BiG Brother 4.1 oraz Bar Europa.
Na parkiecie Dyskoteki Epoca zobaczymy słynnego solistę i kompozytora Marca Bocchino razem z przyjaciółmi. Klimat Włoskich urodzin będzie podkręcał Marco Cammi - stylista z Włoch, finalista Big Brothera oraz uczestnik Europa da się lubić. To właśnie oni poprowadzą Show, który na pewno wszyscy zgromadzeni, zapamiętają na baaardzo długo.... a przynajmniej do następnych urodzin Epoci.
Oczywiście z atrakcji bardziej przyziemnych, tego dnia również odpalamy degustację PONCZU:)

No i tym sposobem dotarliśmy do WIELKIEGO SOBOTNIEGO FINAŁU.
W sobotni wieczór oczywiście odpalą konkursowe chwile. Wśród nagród znajdzie się całą pula zaproszeń na Halloween, Andrzejki i Sylwester na przyjaznym parkiecie Epoci.
Główną nagrodą będzie CAŁOROCZNY GRATISOWY wstęp do Epoci za zupełne FREE!!! Naprawdę odjazdowa nagroda, której stawką będzie całoroczna możliwość uczestniczenia w najlepszych imprezach pośród elbląskich dyskotek.
Oczywiście to nie wszystkie konkursowe wygrane!!! Pośród nich znajdują się też gratisowe kursy językowe /włoski lub angielski do wyboru/ w szkole British School.
Do kompletu masa wygranych w postaciach alkoholu;), pizzy i darmowych obiadów!!!

Jeżeli przeczytaliście całego, powyższego newsa, na pewno doszliście do wniosku, że takiej imprezy nie możecie przegapić!!!
Tak więc róbcie REZERWACJE już dziś i dzwońcie pod numer 504-913-916ps. poniżej obadajcie filmik, w którym występują włoscy goście Epoci!!!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone