: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-09-2008 | Już wkrótce w Elblągu - Koncert Elbląg Rocks Europa

Już wkrótce w Elblągu – 25 października w Galerii El - odbędzie się największy festiwal elbląskich kapel. Koncert Elbląg Rocks Europa to pierwsza tego typu impreza organizowana przez Stowarzyszenie Elbląg Europa i Galerię El. Choć przedsięwzięcie planowane jest cyklicznie, to jego tegoroczny charakter będzie szczególny – przewidziana jest nagroda Prezydenta Miasta Elbląga w wysokości 3000 złotych  z funduszu "Przedwiośnia Talentów", a także nagroda mediów, które promować będą zwycięski zespół. Główna nagroda Prezydenta zostanie przyznana zespołowi w głosowaniu publiczności.        

Koncert uświetni też zespół Tymon Tymański & Tranzistors, a także zespół niespodzianka. Każdy elbląski zespół może zgłosić swój akces, jeśli gra muzykę oscylującą w granicach muzyki alternatywnej. Ten festiwal ma pomóc w promocji elbląskich zespołów, gdzie niestety mimo dużej ilości muzyków i inicjatyw, Elbląg nie zajmuje jeszcze swojego wyraźnego miejsca w alternatywnej muzycznej scenie kraju. Tego dnia odbędzie się równocześnie Akcja Kombajn gdzie prezentować się będą elbląskie Stowarzyszenia i grupy nieformalne – kuglarze, pokaz ognia, pokazy sportowe itp.

            Wszystkich chętnych do zaprezentowania swojej kapeli proszę o kontakt mailowy na adres: elblageuropa@gmail.com do 14 października br. W zgłoszeniu proszę opisać w paru zdaniach muzykę graną przez zespół, ilość osób i instrumentów, a także ewentualną potrzebną pomoc od strony organizatorów. Jeśli zespół posiada stronę proszę o podanie linka. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w przedsięwzięciu!

            Koncert finansowany jest przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Urząd Miejski w Elblągu i bank Nordea. Patronat medialny nad przedsięwzięciem obejmuje Portel,  Nasz Elbląg, Radio El, Telewizja Elbląska.

Elbląskie Info
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone