: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-01-2006 | Zaje 5 lat Bowlinga

No tyle już latek zapodają doskonałą rozrywką w Bowlign Clubie. Z okazji tak pięknej rocznicy w czwartkowy wieczór rozkręcają tam MEGA ZAJE IMPREZĘ!!!
W czwartek Promocyjnie wystąpi Żywiec. Więc wszyscy znający tę markę koniecznie muszą sie znaleźć.
Kolejne emocje rozrywkowe zaatakują nas z niespodziewaną siłą już w piątek. Jak dowiedziałem się od Kiera "nastąpi zderzenie dźwięku i światła w różnym wydaniu". Więcej nie chciał nic zdradzić bo to koniecznie trzeba doświadczyć samemu. Moimi kanałami dowiedziałem się jeszcze, że w  ten wieczór na parkiecie bedą rządzić DJ Bartez,  DJ Adalbert i Dj Kristo. Czyli będzie się ostro działo!!!
Dla każdego gościa odwiedzającego Bowl w piątkowy wieczór przygotowany będzie Darmowy Drink z Finlandią Mango w roli głównej.
Patronat nad sobotnią imprezą objął Sam Wielki Jameson. Co jak co, ale takiej Whiskowej Imprezy to nie radził bym opuszczać. Ja tam na pewno się znajdę by samemu popróbować boskości tego trunku.
Tak więc trzymać ostro kurs na Urodzinową Imprezę Bowlinga. Czwartek wejściówka jest gratisowa, w Piątek to tylko 5 złociszy a sobotni wieczór skromne 10 polskich złotych.
Oczywiście w każdy dzień CAŁA MASA konkursów i niespodzianek z nagrodami!!!

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone