: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-10-2008 | HOT Piana Party w Sulavie  - Atakuje!!!

Za oknem robi się nieco chłodnawo, noce już nie tak gorące a nawet rzekłbym że chłodnawe. Przydałoby się czymś rozgrzać do czegoś ciepłego przytulić...Na te pierwsze Boss Sulavy znalazł doskonały pomysł!!!GORĄCA Piana Party zawita w najbliższy weekend - czyli 4 października - na parkiet Dyskoteki Sulava w Nowakowie.
To Będzie Naprawdę Gorąca Piana Party!!! Ma być cieplutko, mokro i imprezowo. Piana na parkiecie, piana w powietrzu i piana na piwie. Tylko w tym ostatnim Piana będzie Zimna.

Zapraszamy już w ten weekend. Wszystkich imprezowiczów do domu odwiezie oczywiście Wesoły Autobus!! Trasa przez Bielnik nadjeżdża!! W kwestii odwozu nie  ma się o co martwić.

----------------------------------------

TO JUż OSTATNIA TAKA PIANA PARTY....w tym roku. NIE MOżECIE JEJ PRZEGAPIć!!! NA TAKIEJ IMPREZIE TRZEBA BYć KONIECZNIE!!! żADEN POWAżANY IMPREZOWICZ NIE MOżE PRZEPUśCIć TAKIEJ OKAZJI!!!

----------------------------------------

Poniżej spot reklamowy, który można też obadać w DUŻEJ WERSJI na domu handlowym przy skrzyżowaniu 12-lutego i Armii Krajowej - kiedyś feniks, potem kwadrotex a obecnie to chyba biedrona;)
Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone