: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-10-2008 | Paul Aristo na Sensation White

Pod pseudonimem Paul Aristo, kryję się młody, a zarazem ambitny człowiek z Elbląga. Jego przygoda z muzyką zaczęła się już w 2003 roku, kiedy to pierwszy raz zasiadł za sterami komercyjnego programu komputerowego "Virtual Dj" w jednym z radyjek internetowych. Po dwóch latach grania w internetowych stacjach, stwierdził, że to nie jest dokładnie to czego szuka. Chciał poszerzać swoje horyzonty, dotrzeć do większej liczby odbiorców na żywo. Po swoich pierwszych występach, został doceniony przez publikę. Jego upór w dążeniu do upragnionego celu jeszcze bardziej się rozwijał. Poprzez świetny dobór muzyki jak i rewelacyjną grę techniczną zadowalał wszystkich klubowiczów parkiecie. Jest również producentem muzycznym. Jego produkcje są postrzegane przez artystów z całego świata. W jego setach można usłyszeć przepiękną mieszankę house'owych brzmień. Styl, który prezentuje swoim odbiorcom ciężko jest ubrać w słowa (na pewno można się po nim spodziewać bardzo energicznych beatów i niesamowitej młodzieńczej charyzmy, którą przelewa na swoich słuchaczy) - po prostu trzeba samemu tego doświadczyć. Bacznie obserwuje starszych kolegów z branży szukając w ich setach czegoś kosmicznego.
Jego mottem, celem, motywacją są słowa wypowiedziane przez Angelo Mike'a w jednym z odcinków E-Club: "...gram muzykę jaką uważam za słuszną". I tego sam osobiście się trzyma.

TO NAPRAWDĘ DUŻA sprawa, że młodemu artyście udało się zaistnieć na tak dużej imprezie!!! Ekipa Nocnego trzyma za niego kciuki i oczywiście Życzy Jeszcze Większych sukcesów!!!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone