: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-10-2008 | PASJOBUS, czyli o tym jak sięgnąć gwiazd.

Trzynaście ośrodków akademickich, szkolenia, wykłady, spotkania, imprezy – rusza PASJOBUS programu "PROJEKTOR – wolontariat studencki".
Jednym z miast docelowych jest Elbląg. PASJOBUS zawita do studentów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Instytutucie Pedagogiczno - Językowym już 29 października 2008.

PASJOBUS już po raz drugi organizuje program "PROJEKTOR – wolontariat studencki", którego Honorowym Wolontariuszem jest prof. Jerzy Buzek. Wśród przyjaciół Programu są również prof. Marek Belka, redaktor Tomasz Lis i Artur Rojek – lider grupy Myslovitz.
Celem Programu jest wsparcie inicjatyw studentów na rzecz uczniów z małych miejscowości. Podstawową formą działania są projekty edukacyjne realizowane przez studentów w placówkach edukacyjnych w miejscowościach o liczebności do 20 tys. mieszkańców. Wolontariusze docierają do najdalszych zakątków Polski inspirując uczniów do rozwoju i poszukiwań.
Akcja PASJOBUS kierowana jest do aktywnych, kreatywnych i pełnych energii studentów. Dla zainteresowanych zdobyciem nowych umiejętności, sprawdzeniem się w działaniu i poznaniem nowych ludzi przygotowano wiele atrakcji.
- Na terenie uczelni będzie funkcjonowało stoisko informacyjne, gdzie studenci dowiedzą się
jak dołączyć do programu "PROJEKTOR-wolontariat studencki".Głównym punktem przedsięwzięcia będzie pokaz graffiti oraz wspólne malowanie elbląskiego PASJOBUSA- pojazdu przekazanego na rzecz akcji przez firmę "Kanon" w Elblągu- mówi Aleksandra Ławecka- organizatorka akcji
Organizatorzy chcą pokazać, że dzielenie się swoimi pasjami może kogoś zachęcić do podjęcia własnych działań.
- Mnie fascynuje graffiti- sztuka ulicy, tak często nie akceptowana przez większość ludzi. Oczywiście nie będziemy zachęcać do dewastowania elbląskich budynków, ale chcemy dać możliwość wyrażenia swojej pasji na specjalnie przygotowanej ścianie oraz aucie- dodaje Daniel Paczkowski- graficiarz.
Podsumowaniem całej akcji będzie konkurs na "najbardziej zakręconą pasję". Istotne będzie to,  jaki sposób zainspirować swoimi zainteresowaniami dzieci i młodzież.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.mlodzi.elblag.pl 3 listopada. Do wygrania są
gadżety z logo programu PROJEKTOR.

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” tworzy przestrzeń dla twórczego działania studentów. Dzięki akcji PASJOBUS, każdy potencjalny wolontariusz dowie się jak dzielić się swoją pasją z innymi oraz jak dołączyć do społeczności ludzi zainspirowanych, kreatywnych i spełnionych.

Więcej informacji na www.projektor.org.pl
Sponsorzy akcji PASJOBUS w Elblągu: klubow "Odzieżowa 12", firma auto złom "Kanon" oraz Zakład Ogólnobudowlany "Tomasz Klecha".

Regionalnym Koordynatorem Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki jest Stowarzyszenie Elbląg Europa.

PROJEKTOR
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone