: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-10-2008 | Co nowego w Multikinie.

Premiery

Blizna 3D
reżyseria: Jed Weintrob
scenariusz: Zack Ford
obsada: Angela Bettis, Kirby Bliss Blanton, Devon Graye
thriller, USA, 2007, 90 min
Blizna 3D to horror, który wejdzie do naszych kin na Halloween. Akcja rozgrywa się w miasteczku Ovid (Kolorado). Szesnaście lat temu Ernie Bishop, pracownik kostnicy, porwał nastolatki i więził w komorach chłodniczych. Torturował, okaleczał, a potem pokazywał zadane rany w lusterku.

Jedna z ofiar - szesnastoletnia Joan Burrows - uwolniła się i zabiła Bishopa, dzięki czemu została lokalną bohaterką. Po tragicznym wydarzeniu opuszcza Ovid, ale wraca do niego po szesnastu latach - wtedy zaczyna się akcja filmu.

Joan postanawia wrócić, ponieważ jej siostrzenica Olympia ma zostać królową balu maturalnego. Gdy tylko przyjeżdża do rodzinnego miasta, następuje seria morderstw... Znajomi Olympii padają ofiarami porwań, a morderca zostawia za sobą wskazówki.

Joan boi się, że traci rozum - wszystko to przypomina zbrodnię Bishopa sprzed lat. Gdy zabójca porywa Olympię, Joan postanawia go schwytać. Niestety, na skutek kilku nieszczęśliwych zbiegów okoliczności staje się główną podejrzaną i trafia do więzienia... To jej jednak nie powstrzymuje - ucieka z aresztu i zaczyna pogoń za morderc

Nocny Pociąg Z Mięsem
reżyseria: Ryuhei Kitamura
scenariusz: Jeff Buhler
obsada: Bradley Cooper, Vinnie Jones, Brooke Shields, Leslie Bibb
horror, USA, 2008, 100 min    
Historia seryjnego mordercy, który swoje ofiary wyszukuje na stacjach metra. Jego śladem podąża fotoreporter, który planuje zidentyfikować i uwiecznić na filmie "rzeźnika z metra", co pomogłoby mu w karierze dziennikarskiej.

Piła V
reżyseria: David Hacel
scenariusz: Patrick Melton
obsada: Tobin Bell, Scott Patterson, Costas Mandylor
horror, USA, 2008, 88 min

Hoffman (w tej roli Costas Mandylor) to ostatnia osoba, która przeżyła upiorną grę Jigsawa. W rzeczywistości to właśnie on kontynuuje plan Pana Układanki...

----------

Imprezy
Nocny Maraton Filmowy
31 października godz. 22:00

Piła IV
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Marcus Dunstan
obsada: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Lyriq Bent  
horror, USA, 2007, 95 min

Okrutny Jigsaw i jego równie bezwzględna uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektywa Kerry'ego agent Strahm i agentka Perez przyjeżdżają do opustoszałego komisariatu policji, by pomóc detektywowi Hoffmanowi poskładać w całość tę przerażającą układankę. Wkrótce potem dowódca policyjnych sił specjalnych Rigg, jedyny miejscowy oficer policji, który poznał metody działania Jigsawa, zostaje uprowadzony i zmuszony do udziału w wyczerpującej grze szaleńca. Ma jedynie 90 minut, by przejść zwycięsko przez serię diabolicznych pułapek...

Halloween
reżyseria: Rob Zombie
scenariusz: Rob Zombie
obsada: Scout Taylor-Compton, Malcolm McDowell, Brad Dourif
horror, USA, 2007, 109 min
Po siedemnastoletnim pobycie w szpitalu psychiatrycznym Michael Myers ucieka i rozpoczyna swój morderczy powrót do Haddonfield, by kontynuować tam dzieło zniszczenia, a także, by rozwiązać parę spraw ze swej przeszłości. Michael zaczyna śledzić pewną studentkę, Laurie Strode oraz jej przyjaciółki Annie i Lyndę. Kiedy doktor Loomis, będący obecnie autorem bestselleru o Michaelu, usłyszał o ucieczce swego dawnego podopiecznego, zgłasza się, by pomóc szeryfowi Haddonfield, Brackettowi, odnaleźć Michaela i położyć kres rządom terroru.  

Nocny Pociąg Z Mięsem
reżyseria: Ryuhei Kitamura
scenariusz: Jeff Buhler
obsada: Bradley Cooper, Vinnie Jones, Brooke Shields, Leslie Bibb
horror, USA, 2008, 100 min    
Historia seryjnego mordercy, który swoje ofiary wyszukuje na stacjach metra. Jego śladem podąża fotoreporter, który planuje zidentyfikować i uwiecznić na filmie "rzeźnika z metra", co pomogłoby mu w karierze dziennikarskiej.

Ceny biletów na maraton: 17 zł normalny lub 14 zł (z Kartą Multikinomaniaka)

---------

Kino Na Obcasach
4 listopada godz. 20:00
33 sceny z życia
Kino na obcasach to najlepsze kobiece kino w ciekawej oprawie. W każdy pierwszy wtorek miesiąca zapraszamy Panie na seans filmowy połączony z prezentacją kosmetyków, degustacjami, prelekcjami na temat zdrowego stylu życia i pielęgnacji urody oraz wszystkim co interesuje kobiety.

Na specjalny seans zapraszamy już we wtorek 4 listopada o godz. 20:00. Na spotkaniu w świat piękna zaprowadzi nas Studio spa & welness RED APPLE. Natomiast w części filmowej zaprezentujemy elbląskim Multikinie film wielokrotnie nagradzany obraz Małgorzaty Szumowskiej "33 sceny z życia".

O filmie:

Film Małgorzaty Szumowskiej przedstawia jeden niezwykły rok z życia 33-letniej Julii (w jej roli Julia Jentsch). W ciągu tak krótkiego czasu życie kobiety zmienia się radykalnie. Bohaterka traci oboje rodziców. Rozpada się też związek Julii z mężczyzną. Jakby tego było mało, kobieta ponosi porażkę zawodową.
Film Małgorzaty Szumowskiej "33 sceny z życia" otrzymał Specjalną Nagrodę Jury 61. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Locarno. Podkreślano jego uniwersalną wymowę, oryginalność w potraktowaniu przemijania i zarazem dojrzewania młodej kobiety - przejawiające się między innymi w specyficznym, niekiedy zaskakującym poczuciu humoru. To historia przekorna i pozytywna; sposób opowiadania o śmierci, o reagowaniu na utratę osób najbliższych może zaskoczyć widza.
Cena biletu: 15 zł

----------

Noc Reklamożerców
29 listopada godz. 21:30

Co to jest Noc Reklamożerców?
Noc Reklamożerców to unikalny na świecie spektakl złożony wyłącznie z reklam, jest obok festiwalu w Cannes, największym międzynarodowym świętem reklamy. Jest pokazywany od 27 lat, w 40 krajach na świecie, po raz 17 raz w Polsce!
Podczas nocy prezentowane są filmy reklamowe pochodzące z ponad 60 krajów, filmy najnowsze  mieszają się z archiwalnymi. W programie każdego roku 400 dotąd nie pokazywanych filmów, w które nie ingeruje żadna cenzura, możemy zobaczyć reklamy zakazane, nieudane, wycofane oraz sety ułożone tematycznie.  
W tym roku po pierwszy wszystkie reklamy zostaną pokazane wraz z polskimi napisami.
Kiedy odbędzie się Noc Reklamożerców?
Od 5 lat polska edycja Nocy Reklamożerców jest pokazywana w całej sieci Multikino. W sobotę 29 listopada o godz. 21.30 zagości także w Elblągu.
Szczegóły na: www.nocreklamozercow.pl
Ceny biletu: 25 zł lub 19 zł z kartą Multikinomaniaka

---------

Multikino zaprasza na seanse dla singli
w każdy czwartek godz. 20:00

W każdy czwartkowy wieczór o godz. 20. single w towarzystwie innych singli będą mogli obejrzeć przedpremierowo lub premierowo wchodzące na ekrany nowości (panie zasiadają na miejscach parzystych, panowie - nieparzystych). Akcja ma na celu ułatwienie poznania się singlom, których codzienne obowiązki sprawiają, że maja coraz mniej czasu na spotkania i zawieranie nowych znajomości.

Repertuar na październik:

Max Payne - 6 listopad
To Nie Tak Kotku - 20 listopada
Dziewczyna Mojego Kumpla - 27 listopad

Max Payne
reżyseria: John Moore
scenariusz: Thomas H. Fenton, Shawn Ryan, Beau Thorne
obsada: Mark Wahlberg, Natasha Alam
sensacyjny, USA, 2008, 125 min
Kinowa wersja kultowej gry komputerowej. Bohaterem jest zdeterminowany w walce z przestępczością policjant z Nowego Jorku, który wpada na trop wielkiej afery.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone