: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-10-2008 | Red Apple w Multikinie

Z ostatniej chwili...
Informujemy, że Studio SPA & wellness Red Apple organizuje dnia 04.11.2008 pokaz fryzjersko-kosmetyczny. Pokaz odbędzie się w najbliższy wtorek w elbląskim Multikinie przed seansem filmowym "Multikino na obcasach".
W programie pokazu między innymi:
prezentacja ekstrawaganckich fryzur wykonanych przez fryzjerki/stylistki naszego studio,
pokaz na żywo upięcia okazjonalnego włosów, pokaz zabiegu kosmetycznego na twarz: stymulująco - rozjaśniająca nano kuracja ze złotem i estrową witaminą C (super nowość), wykonywany przez kosmetologa naszego studio (zapraszamy modelkę z sali),
pokaz artystycznego zdobienia paznokci, wykonywany przez dyplomowaną kosmetyczkę naszego studio (zapraszamy modelkę z sali), prezentacja pełnej oferty, nowości i promocji studia SPA & wellness Red Apple.

Jednocześnie informujemy, że poszukujemy pilnie dwóch młodych, atrakcyjnych i odważnych dziewczyn chętnych do wzięcia udziału w charakterze modelek do pokazu propozycji naszych wykonanych przez nasze stylistki zgodnie z najnowszymi trendami mody. Ciecia, koloryzacje i stylizacje będą odbywać się nieodpłatnie w najbliższy poniedziałek i wtorek w Studio SPA & wellness Red Apple, przy ul. Kowalskiej 8-9/B na Starym Mieście w Elblągu.
Zgłoszenia telefoniczne (na telefon komórkowy 509 978 305) lub e-mailem na adres: redapple@home.pl (mile widziane zdjęcie) przyjmujemy do poniedziałku (03.11.2008) do godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy modelki i uczestników pokazu i seansu.

Zespół Red Apple
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone