: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-11-2008 | Sulava grał HAZEL - Pstryk I

Wstałem rano w sumie to przed chwilka patrze jest już poniedziałek a ja Ciągle żyje piątkiem ... i czuje piątek ... no ale nic posłuchajcie krótkiej opowieści o tym co się działo i co zobaczyłem przekraczając most, wodę, próg klubu Sulawa.

Niby nic wchodzę patrze duuuużo osób, no niby normalka lecz coś mnie zdziwiło ludzie skaczą od jednej strony do drugiej, pomyślałem " coś tu się dzisiaj dzieje, wszędzie cycki, ludzie i zabawa" może to przez nieprzespane weekedny poprzednich tygodni. Przypomniałem sobie nagle, nooo tak dziś HAZEL gra, no to co, do baru myk, dwa drinki i na parkiet ale cóż to nie mogę się dopchać ... krzyczę do człowieków "ja robię Wam zdjęcia uśmiechnijcie się" a oni tylko słowa na twarzy "HAZEL" !! myknołem ukradkiem na druga stronę parkietu wchodzę po schodach, i tak moim oczom ukazał się HAZEL niby nic pomyślałem, ale jednak szpan, stanąłem kolo niego patrząc w dol, dech zaparł mi w piersi, LOL albo ŁAŁ co tu się dzieje ile osób, liczę 100... 200 ... 300 ... 1000 ... Patrząc na aparat żałowałem, że to ja dziś muszę robić zdjęcia !
Ja chce na dół, ja chce do tych ludzi ! to były moje pragnienia które przepływały przeze mnie kiedy stałem na vipowskiej scenie pragnąc zejść i bawić się przy rytmach tego co wypływało z rąk HAZELA.
To co się działo sparaliżowało mnie kompletnie, ja z obiektywem Wy na scenie pode mną, ja i muzyka, nagle ocknienie i HOP przypomniałem sobie szybko ze jestem w pracy i PSTRYK flesz zagrzmiał na publice -- a to co macie po prawej stronie ekranu to tylko początek tego co się działo. Jutro pokaże wam wszystko co było potem, aaa było naprawdę gorąco !
Dobranoc!

Kozunia
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone