: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-11-2008 | Sulava maestro DJ HAZEL - Pstryk II

Jaaadą świryy!

Ogłaszamy wszem i wobec, ze to stało się to co było nieuniknione. Mianowicie w miniony weekend, a dokładnie w piątek, 14 listopada, w klubie Sulava, wystąpiła mega gwiazda polskiej sceny klubowej Dj Hazel!
Wszystko zaczęło się tuz po godzinie 20... Tłumy klubowiczów, spragnionych dobrej zabawy, przybyły zgodnym, tanecznym krokiem do Nowakowa.
Wszystkich przywitał Dj Qubik i w niesamowitym tempie poderwał do tańca! Parkiet aż drżał od napięcia, alkohol lał się sumieniami, lecz nikt nie zdawał sobie sprawy z tego co stanie się niebawem ;)
W samym środku imprezy za konsoletą pojawił się długo oczekiwany gość. Imprezowicze przywitali go dużymi owacjami. Zaprezentowane sety Dj Hazela sprawiły, że publika szalała tak jak nigdy dotąd. Elbląska scena klubowa nigdy wcześniej nie doświadczyła tak wspaniałej imprezy!
Oby jak najwiecj takich nocy było jeszcze przed nami ;D

Nasza ekipa do dziś czuje te emocje, które towarzyszyły nam w piątkową noc. Na myśl o tym wieczorze przechodzą nas dreszcze i pewnie dlatego, długo nie zapomnimy tego widowiska! Małą część i delikatną esencję tego wszystkiego uwieczniliśmy na pstrykach. A więc teraz zapraszamy wszystkich – tych co byli by zobaczyli jak się bawili, i tych co nie przybyli, by też zobaczyli, ale to co stracili!

Kozunia, Blue und PKP
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone