: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-11-2008 | Stare chwile w muzycznych utworach

Właśnie siedzimy w redakcyjnych murach i ciężko pracujemy nad informacjami z nocnego życia Elbląga.
W głośnikach znalazła się nieco starsza polska z lat 89-90, Jamrose, Kasia Lesing, Twins itp. Młodsza część redakcji była szczerze zaskoczona jakością muzyki z „tamtych lat”.
Ta starsza ekipa, czyli ja, ubolewa nad faktem, że takiej muzyki już nie robią. W głośnikach RMF i Zetki dominują feele i inne mdłe kawałki o własnym domu, cudzych oczach i innych nieszczęściach  gastrycznych.
Oczywiście nasi czytelnicy w większości nie kojarzą tych tytułów, a szkoda /właśnie Mr. Koza mówi na Jamrose – To the Dance - że to wixa/.  Teraz te hity dawnych lat, zostały albo zupełnie zapomniane albo wyśmiewane jako „discopolo”. A jakby nie patrzeć z tym wiosko-piwnym gatunkiem mają mało wspólnego.
A szkoda rytmy Q-bass&Dj Brush – naprawdę trafiały na dyskotekowe klimaty lokali, teraz kojarzą się z klimatami made in Tygrys, a szkoda.
Stare nogi redakcyjnych pisarzy naprawdę ostro tupały w klimatach starych rytmów. W pamięci przewijały się wnętrza i imprezy lokali pt. Uśmiech, Pałacyk, Rożno, Black Cat, Kazamaty.
Czy nasi czytelnicy pamiętają lokale z tamtych lat, czy tylko starsi redaktorzy wspominają z łezką w oku tamte chwile??

___________________________________________

Reee:

O nie nie nie nie, nie zgodzę się, pisząc nowego newsa zmuszony jestem do słuchania muzyki tzw elektronicznej tylko niestety jest to muzyka z Amigi bądź innego przebojowego komputera z czasów szefa Tyrana... Niestety nie pozostaje mi nic innego jak tylko ubolewanie nad ludźmi dinozaurami, nie mieli mixerów nie mieli DODY ehh nie mieli tej frajdy z życia jaką jest zabawa --- lecz czy dobrze myślę ?? Hmm przecież ciągle mówią jakie to były kiedyś czasy ... nic tylko stwierdzam, że ciesze się z tego, że żyje w 2008 roku i mogę słuchać kawałków HAZELA czy Martina Krause i innych DJ, może tak samo jak teraz mr. Hospes chwali się swoimi kawałkami, ja będę chwalił się swoimi przebojami za 60 lat :D  
PS. Jeśli nie ja dziś będę za obiektywem nikona to znaczy, że mnie zwolnił i jednak chce słuchać swoich kawałków samemu:P  


Z poszanowaniem Kooozunia :D

Hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone