: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-11-2008 | Andrzejki Kinowe dla studentów

W najbliższą sobotę 29 listopada odbędą się organizowane przez Parlament Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej i CKiWM Światowid -  Andrzejki Kinowe dla studentów Elbląga.

Impreza zostanie zrealizowana ze środków Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej i ma być otwartym zaproszeniem dla społeczności studenckiej do aktywnego odkrywania wartości kultury narodowej. W ramach wieczornej integracji wyświetlony zostanie m.in. najnowszy filmy produkcji polskiej: "Senność" m.in. z Maciejem Stuhremm, Małgorzatą Kożuchowską, Michałem Żebrowskim i innymi znanymi aktorami kina polskiego. Produkcja wysoko notowana zarówno przez widzów jak i krytykę dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń i przeżyć natury psychologicznej. W ramach dodatkowych atrakcji zaplanowano także degustację markowego wina i przybliżenie osiągnięć Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej w formie prezentacji audio-wizualnej. Po projekcji zaplanowano prawie dwugodzinną, szczególną niespodziankę, która jednak odbędzie się za zamkniętymi drzwiami i będzie mogła być doceniona jedynie przez osoby zaproszone.

Wstęp wolny na imprezę po okazaniu okolicznościowego biletu, którego ograniczona ilość będzie możliwa do odebrania przy wejściu, po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej każdej z elbląskich uczelni. Początek imprezy o godz. 20.00, koniec zaplanowano około północy.

Info Prasowe
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone