: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-12-2008 | Koncert w Edenie - Oddział zamknięty

Przypominamy, że już jutro odbędzie się koncert w EDENIE - 20.12.2008r. o godz. 19.00 legendarny polski zespół Oddział Zamknięty zawita ponownie do Klubu Muzycznego EDEN i zagra z elbląską kapelą Largo aby ponieść fanom radosną energię nadchodzących świąt.
Oddział Zamknięty to zespół z blisko 30-letnim doświadczeniem scenicznym, mając w swoim dorobku wiele płyt i przebojów będących kanonem polskiego rocka. Warto tu wspomnieć takie utwory jak "Andzia", "Zabijać siebie", "Party". Te utwory oprócz kilku innych zostały uwiecznione na płycie, którą w ilości 100szt. Będzie można otrzymać podczas koncertu w EDENIE jako prezent mikołajkowy. Płyty te podpisane będą przez członków zespołu a warunkiem ich otrzymania jest wrzucenie do puszki dowolnej kwoty. Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup prezentów mikołajkowych dla wskazanej przez publiczność rodziny. Więcej informacji na WWW.oddzialzamkniety.COM.

Zespół Largo to elbląscy muzycy grający w nurcie hard rocka, którego brzmienie uatrakcyjnia damski wokal. Skład zespołu: Agata Janicka - wokal, Paweł Parczyk - bas, Piotr Olszewski - gitara, Karol Olszewski - gitara, Maciej Rokoszny - perkusja.
Bilety w przedsprzedaży w cenie 19zł do nabycia w sklepie muzycznym VIDMUZ przy ul. Brzozowej, sklepie muzycznym H&D w Gildii Kupców Żuławskich oraz w EDENIE. W dniu koncertu bilety będzie można nabyć w cenie 25zł.

Info Imprezowe
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone