: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-12-2008 | Nocny Maraton Filmowy

Nocny Maraton Filmowy
16 stycznia 2009 godz. 22:00

Filmy:
Sin City
produkcja: USA gatunek: Kryminał, Thriller
reżyseria Robert Rodriguez , Frank Miller
czas trwania: 124
Sin City przyciąga ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Skorumpowani gliniarze, seksowne ulicznice, zdesperowani samozwańczy obrońcy prawa. niektórzy pragną zemsty, inni odkupienia, jeszcze inni chcą po trochu tego, i tego.
Marv przyszedł na świat o kilka stuleci za późno. Żyje jednak tu i teraz i zawsze robi to, co chce. Pewnego dnia spotyka Goldie. Spędzają razem noc, rankiem znajduje ją martwą w łóżku. Ten, kto zabił kobietę jego marzeń, musi za to zapłacić. Przeczesze całe miasto, aby pomścić śmierć jedynej osoby, która obdarzyła go odrobiną miłości.
Dwight nieustannie wpada w tarapaty, choć usilnie stara się ich unikać. Po przypadkowym zabójstwie gliniarza w Starym Mieście, będzie musiał połączyć siły z Gail, przywódczynią dziewczyn z Sin City, która niegdyś uratowała mu życie i pomogła zdobyć nową tożsamość. Dwight zrobi wszystko, by chronić swoje przyjaciółki - królowe nocy.
John Hartigan jest chyba ostatnim uczciwym gliniarzem w Sin City. I mimo, że ma w końcu przejść na emeryturę, postanawia wypełnić jeszcze ostatnią misję: uratować jedenastoletnią dziewczynkę z rąk Roarka Juniora, sadystycznego syna senatora, znanego również jako "Żółty Drań" - co przynosi nieoczekiwane skutki.
Zbieranina nieprawdopodobnych i działających wbrew sobie ludzi, z jednej strony skorumpowanych i żądnych władzy, z drugiej ostatkiem sił trzymających się molarności i beznadziejnych marzeń o miłości, zmuszonych, przez własne wybory lub splot okoliczności, do życia po ciemnej stronie, próbuje zrobić to co trzeba w mrocznym mieście.

Spirit - Duch Miasta
produkcja: USA gatunek: Dramat, Akcja
reżyseria Frank Miller
Głównym bohaterem jest detektyw Denny Colt, który oficjalnie uznany został za zmarłego. Colt na miejsce swojej kryjówki wybiera cmentarz Central City, pod osłoną nocy, zamaskowany przemierza ulice miasta walcząc z przestępczością. W niebezpiecznych misjach pomaga mu ubogi, czarnoskóry chłopiec - Ebony White

Max Payne
produkcja: Kanada , USA gatunek: Akcja
reżyseria John Moore
czas trwania: 99
Kinowa wersja kultowej gry komputerowej. Nominowany do Oscara Mark Wahlberg ("Infiltracja") w roli zdeterminowanego w walce z przestępczością policjanta z Nowego Jorku, który wpada na trop wielkiej afery

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone