: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-01-2009 | Koncert Martyny Jakubowicz w klubie Eden

W odpowiedzi na sugestie dojrzałych muzycznie elblążan po raz pierwszy w historii naszego miasta wystąpi z koncertem w Klubie EDEN gwiazda ballad rockowo, bluesowych Martyna Jakubowicz. Koncert odbędzie się w dniu 15.01.2008r o godz. 20.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25zł w Sklepie Muzycznym "VIDMUZ" ul. Brzozowa 20, w "H&D MUSIC" w Gildii Kupców Żuławskich i w Klubie EDEN, bilety w dniu koncertu w cenie 35zł.
Podczas koncertu rozdane zostanie 100 płyt DVD z filmem pt. "Ukryte Pragnienia" z piękną Liv Tyler w roli głównej. Warunkiem otrzymania płyty będzie wrzucenie do puszki dowolnej kwoty finansowej na pomoc Emilce - dziewczynce, która choruje na encefalopatię z niedosłuchem, niedowidzeniem - uszkodzony nerw wzroku zanikający i epilepsję, zespół złego wchłaniania, atopowe zapalenie skóry, wiotkość krtani.

                               MARTYNA   JAKUBOWICZ
          

                        Martyna Jakubowicz jedyna w swoim rodzaju wykonawczyni ballad, będących mieszanina folk i blues, a także najlepszego klasycznego rocka. Sama pisze i komponuje większość swoich utworów, jej liryki są ciepłe, delikatne i refleksyjne. Jej poezja oparta jest na kobiecych emocjach, uczuciach i potrzebach. Słowa jej piosenek mówić o samotności, miłości, nadziei, szukaniu prawdziwej więzi. Wyraża nasze myśli w niezwykle bluesowy sposób. Dzięki tym fascynacjom muzycznym oraz świetnym tekstom jej utwory podobają się zarówno ludziom młodym jak i tym, którzy poszukują spokoju i możliwości rozmowy z rówieśnikami.
                  
W 2008 roku minęło 30 lat od kiedy Martyna Jakubowicz pojawiła się po raz pierwszy na scenie. Ubiegły rok to obchody tego jubileuszu, począwszy od kwietniowej premiery płyty p.t. "Te 30 urodziny" gdzie inni wykonawcy śpiewają piosenki Martyny m.in.
Krzysztof Kiljanski, Indios Bravos, Bracia, Ewa Bem,Pogodno, Lipali, Hurt i inni, poprzez liczne wywiady i koncerty w mediach,a kończšc super koncertem na antenie Programu 3 Polskiego Radia z gośćmi. Do tej pory Martyna wydała 11 swoich autorskich płyt i wzięła udział w wielu projektach innych muzyków.
                  W najbliższych planach nagranie nowej autorskiej płyty oraz  płyty z projektem "Blue True Blues"

Więcej informacji na stronie www.martynajakubowicz.com

Aktualnie Martyna Jakubowicz występuje w składzie :

Martyna Jakubowicz-gitara, wokal
Paweł Mikosz - gitara basowa
Darek Bafeltowski - gitary
Łukasz Matuszyk-akordeon

--------Link Sponsorowany-----------

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone