: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-01-2009 | Notes 49 już w Galerii El

W Centrum Sztuki Galerii El dostępny jest już 49 numer bezpłatnego wydawnictwa - Notes na 6 Tygodni.

W aktualnym numerze przeczytamy: Sebastian Cichocki rozmawia z Agnieszką Kurant. Błądzenie po terytorium wiedzy czyli prawdziwy progres w wiedzy może zachodzić tylko wtedy, jeśli będziemy brać od uwagę możliwość powiedzenia lub stworzenia kompletnego nonsensu. Utopia w układzie antarktycznym: Antarktyda to piękna, pociągająca, ale i groźna utopia zamieszkana przez artystów życia: wybitnych naukowców, filozofów, marzycieli, twórców i oryginałów wszelkiej maści. Z Tomaszem Janeckim, polskim badaczem Antarktydy, rozmawia Paulina Jeziorek. Powrót do przegranych walk - profesor David Allan Mellor oprowadza po wystawie Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo. Fotografia w Wielkiej Brytanii w latach 1967-1987 z kolekcji Arts Council i British Council, rozmawia z nim Piotr Kowalczyk.

Piekło rzeczy - zapis podsłuchanej rozmowy trojga kuratorów: Krzysztofa Gutfrańskiego, Dominika Kuryłka i Ewy Opałki. Rynek Sztuki Lubi Street Art - projekt Mariusza Warasa m-city po realizacjach w Berlinie, Paryżu, Budapeszcie, Sao Paolo, Rio de Janeiro, Bolzano, Londynie, zażywa światowego rozgłosu. Ciężka dola kontestatora - o graficznym krytycyzmie, poczuciu humoru, roli artysty, symbolicznym terroryzmie, kupowaniu koszulek i cierpieniu za miliony, z założycielami gdańskiego magazynu „Krecha” rozmawia Kuba Szreder. Bogactwo zubożone frontalnie – Dominik Lejman, Karolina Wysocka i Peter Ferko, mówią o swoim projekcie Best Before, dokumentującym murale reklamowe z przeszłości dziś. Bezpłatny magazyn można odebrać w kasie Galerii EL codziennie od 10.00 do 18.00 do wyczerpania zapasów!!!

Info Prasowe
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone