: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-01-2009 | Wywiad z Dj Any - Nowy Album

Redakcja : Witaj Bartek,  jak mija dzień?

Dj Any : Cześć,  całkiem dobrze - mam nadzieję że u Ciebie także.

Redakcja : No to na początek pogratuluje debiutanckiego albumu..

Dj Any : Bardzo dziękuję,  mimo wcześniejszych prób wydania różnych płyt, to mój tak naprawdę pierwszy cały album

Redakcja : Opowiedz jak ten album powstawał ?

Dj Any :  Pracę nad płytą zacząłem ponad rok temu,
chciałem aby każdy utwór był na swój sposób inny, ale z zachowaniem pewnych cech wspólnych.  Nie będę tutaj  zdradzał nic więcej , chciałbym, aby materiał  ocenili słuchacze…
Album zawiera 13 utworów, w kilku swojego głosu udzieliła wokalistka Sara Pepłowska.
Ten album jest  odzwierciedleniem inspiracji i doświadczeń  jakie zbierałem podczas pracy nad wszystkimi utworami.

Redakcja : Do jednego z utworów powstał teledysk , gdzie został zrealizowany ?

Dj Any : Tak, klip powstał do utworu - Not 2 far - , został nagrany w Przytkowicach w klubie - Energy2000 - . Chciałem wszystkim podziękować za wsparcie i pomoc w realizacji tej produkcji. Nie było to łatwe przy takiej ilości ludzi w klubie i był to nie lada wyczyn, aby nakręcić niektóre sceny.

Redakcja : Ale jesteś zadowolony ?

Dj Any : Tak, jestem ;)

Redakcja : Pamiętam Ciebie z przed kilku lat , kiedy tworzyłeś nieco inna muzykę. Bardzo
zmieniłeś styl i barwy jakich używasz, co działo się z Tobą przez ten czas ?

Dj Any : Tak, dużo  się zmieniło, przede wszystkim ja sam się zmieniłem, więc moje odczucia muzyczne także. W tym czasie  poświeciłem się nauce oraz skupiłem się na pracy w studio. Założyłem swój  label 6p-records z muzyką techno. Ale uważam ten temat muzyczny już za zamknięty. Wydałem w tym czasie kilka winyli,  moje utwory ukazały się na różnych kompilacjach, ale myślę, że właśnie teraz jestem we właściwym miejscu i czasie.

Redakcja : Wszystko przy powstawaniu albumu robiłeś  sam . Z tego co mi wiadomo tylko mastering powierzyłeś innej osobie -  czy to nie jest męczące ?

Dj Any : Ciekawe pytanie,  nie jest to lekka praca , ale na pewno sprawia wiele przyjemności. Zaczynając od napisania tekstu, ubrania utworu w barwy, poprzez aranżację, aby utwór nie wydawał się nudny, później cała realizacja studyjna. Jak w każdej pracy  są rożne dni, jeżeli czujesz, że nie możesz się skupić, to nawet nie ma sensu się za coś zabierać, są po prostu takie dni, i trzeba je spędzić w inny sposób..
Jak zrobisz  wszystko od a do z, to wtedy  efekt jest najmilszy. Oczywiście tak jak wspomniałeś mastering zrobił ktoś inny. Ale to  normalne..
Uważam, że nie powinna jedna osoba robić miksu i masteringu. Po prostu rożni się spojrzenie tych dwóch osób na materiał muzyczny.
Redakcja : A jak patrzysz na swoje produkcje z upływem czasu ??

Dj Any : Wiesz, czas wszystko zmienia, jeżeli robisz dany materiał, znasz go od podstaw, nuta po nucie, to czasami już masz przesyt, nie masz ochoty tego słuchać, ale jeżeli odstawisz to na półkę i po jakimś czasie to sobie odtworzysz, to efekt jest naprawdę ciekawy. I wtedy zadaję sobie pytanie -ja to zrobiłem?? ..
Codziennie robię jakiś krok do przodu, lubię tą płytę, ale już sam wiem, że niektóre rzeczy zrobiłbym to teraz inaczej i to będę chciał pokazać w dalszych produkcjach.

Redakcja : No właśnie, to jakie plany na przyszłość ma Dj Any ?

Dj Any :  Zaczynam właśnie pracę nad drugim albumem, planuje tez wydanie kolejnego winyla i  kolejny teledysk Oczywiście to są moje założenia i różnie może się wszystko potoczyć, ale myślę, że jakaś część z tego się powiedzie.

Redakcja : Będziemy trzymać kciuki i obserwować co się z tobą dzieje. Jak wygląda twoja działalność koncertowa ? Gdzie można sprawdzić twój tour date ?

Dj Any : Wiesz, dj'e to nie Madonna czy Justin, więc nam wystarczy mikser, 2 gramofony i odtwarzacze CD. Zazwyczaj mój set trwa około 2 godziny , podczas których integruję się z ludźmi, wspólnie się bawimy. I tak to właśnie wygląda. Być może w przyszłości do moich występów dodam śpiewającego na żywo wokalistę , ale to jeszcze musi poczekać. Serdecznie zapraszam na imprezy z moim udziałem. Gdzie ?  Najprostszy sposób to wejść na moja stronę i sprawdzić. Właśnie pracuję nad nowym wyglądem mojej oficjalnej stronki i tam zawsze zamieszczam info o wybranych imprezach.

Redakcja : Dziękuję za poświecenie czasu i  życzę powodzenia.

Dj Any : Nie ma za co, w końcu to moja praca, dziękuję i do usłyszenia - Serdecznie Pozdrawiam -

-------------

DjAnyTheBeginning

Nr katalogowy 88697456592

Premiera 12 stycznia 2009Debiutancka płyta  DJ Any – Bartka Owockiego  zatytułowana  'The Beginning' ukaże się 12 stycznia 2009 roku.
Zamiarem Bartka było wydać album, który nie byłby trudny dla odbiorcy a zarazem taki , aby każdy z utworów miał swój niepowtarzalny klimat.
'Cieszę się , że udało mi się uzyskać  główne założenie, aby płyta była ciepła, na swój sposób delikatna, aby nie było w niej agresywnych, ostrych brzmień przede wszystkim, dlatego, iż muzyka zawarta w albumie odzwierciedla mój obecny stan duszy… '
Taneczna płyta , nad która praca trwała ponad osiem miesięcy utrzymana jest w klimacie muzyki trance oraz progressive house, aczkolwiek  znajdziemy tu również kilka produkcji bardziej komercyjnych.
Album zawiera 13 utworów, w tym długą wersję utworu 'Not 2 Far' przygotowana specjalnie dla didżejów.
Do utworu 'Not 2 Far' zrealizowany został teledysk.Tracklista :


1) Intro - 2:06
2) Dj Any & Baties - Not 2 Far   - 3:14
3) Electronic Pleasure   - 3:36
4) Mayhem – 3:18
5) Standin’ In The Rain  -  4:44
6) Missing Home  - 4:54
7) By My Side – 7:40
  8) You’re My Ecstasy  -  3:25
9) The Summer Is Coming  -  3:52
10) Searching For My Place – 6:31
11) 16th Bit Of Sunrise – 4:03
12) Dj Any & Baties -Not 2 far ( extended version )  - 5:41
13) Outro – 1:48Info
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone