: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

03-02-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery

Ślubne Wojny
reżyseria: Gary Winick
scenariusz: Greg DePaul, Casey Wilson, June Raphael
obsada: Kate Hudson, Anne Hathaway, Bryan Greenberg, Christopher S. Pratt
komedia romantyczna, USA, 2009, 89 min
Liv i Emma to dwie najlepsze przyjaciółki, które nigdy się nie rozstają. Wspólnie planują swoje wesela, które mają się odbyć w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji sprawia, że oba wesela muszą odbyć się w tym samym czasie, w tym samym miejscu. Żadna z przyjaciółek nie chce ustąpić, wybucha więc ślubna wojna na śmierć i życie...  

Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona
reżyseria: David Fincherscenariusz: Eric Roth
obsada: Tilda Swinton, Cate Blanchett, Brad Pitt
dramat/fantasy/romans, USA, 2008, 166 min
Opowieść o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który - podobnie jak my wszyscy - nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

Cziłała Z Beverly Hills
reżyseria: Raja Gosnell
scenariusz: Analisa LaBianco, Jeffrey Bushell
familijny/komedia/przygodowy, USA, 2008, 91 min
Głównymi bohaterami opowieści są mówiące zwierzęta, a jego centralną postacią ma być Chloe, rozpieszczony piesek chihuahua z Beverly Hills. W czasie podróży do Meksyku Chloe, która przyzwyczajona jest do przemieszczana się w torbie swojej pani, gubi się, a żeby wrócić do domu musi poprosić o pomoc grupę swoich nowych przyjaciół.  


----------

Imprezy
Kino Na Obcasach
3 luty godz. 20:00
Idealny Facet Dla Mojej Dziewczyny

Kino na obcasach to nietuzinkowa forma spędzania wolnego czasu. Tym razem w centrum zainteresowania znalazła się kobieta - ze swoimi pasjami, potrzebami, problemami.
Już w środku tygodnia Panie mogą zrelaksować się, przestać patrzeć na zegarek - wystarczy w gronie koleżanek wybrać się do Multikina, zasiąść wygodnie w kinowym fotelu i oderwać się od codzienności. Przeżyć kilka godzin w atmosferze absolutnej kobiecości.

Na specjalny, kobiecy seans zapraszamy już we wtorek 2 luty o godz. 20:00. Panie czekają ciekawe prezentacje oraz degustacja czekoladek i wina.

Cena biletu: 15 zł

O filmie:
Najnowszy film teamu Konecki & Saramonowicz - twórców "Testosteronu" i "Lejdis", największych polskich hitów kinowych ostatnich lat - opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy". Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem...  

Walentynkowy Maraton Mentos
13 lutego o godz. 22.00
Multikino zaprasza na "Zakochany Maraton Mentos". Rozpocznij walentynki już 13 lutego! Tym razem zobaczymy najbardziej romantyczne filmy, a także premierowy film "Jagodowa Miłość" (oryg. My Blueberry Nights). Upojne pocałunki podczas maratonu odświeża Mentos Cube.


- 2 Dni W Paryżu
- P.S. Kocham Cię
- Jagodowa Miłośc - Premierowo !

Ceny biletów: 17 zł lub 14 zł z kartą Multikinomaniaka

Szczegóły oraz ceny biletów w Twoim kinie na www.multikino.pl

O filmach:
Jagodowa Miłość (My Blueberry Nights) - polska premiera kinowa
Produkcja: Chiny, Francja, Hongkong (2007),
Czas trwania: 90 min.
Młoda kobieta (Norah Jones) postanawia pojechać w podróż po Ameryce w rytmach muzyki soul. Podczas tej wyprawy próbuje odpowiedzieć sobie na pytania na temat miłości, poznając przy okazji ludzi o różnych charakterach.

P.S. Kocham Cię
Produkcja: USA (2007)
Czas trwania: 126 min.
Holly i Gerry nie musieli czekać całego życia by znaleźć swoje bratnie dusze. Byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Dopóki nie stało się coś nieoczekiwanego. Śmierć Gerry'ego niszczy Holly. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie - bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem "P.S. Kocham Cię".
W miarę otwierania kolejnych listów, Holly jest jednocześnie szczęśliwa i zaintrygowana. Mężczyzna, który zna ją lepiej niż ktokolwiek inny zaczyna uczyć ją, że życie toczy się dalej. Z pomocą przyjaciół oraz hałaśliwej i kochającej rodziny, Holly znów zaczyna śmiać się, płakać, śpiewać, tańczyć i staje się silniejsza niż kiedykolwiek.
Zdaje sobie sprawę z tego, że życie jest po to by żyć, ale zawsze lepiej mieć anioła, który cię strzeże.

2 dni w Paryżu
Produkcja: Francja, Niemcy
Czas trwania: 96 min.

Francuzka Marion (Delpy) i Amerykanin Jack (Adam Goldberg) postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu na Stary Kontynent. Nie mogą zatem ominąć Paryża, tym bardziej, że jest to doskonała okazja, by odwiedzić teściów Jacka, którzy niestety nie znają angielskiego...
Spotkanie z nimi oraz całym zastępem eks-chłopaków Marion obnaży różnice kulturowe, a także różnice płci dzielące Amerykanów i Europejczyków, a widzów rozbawi do łez!

Single
12 lutego godz. 20:00

Cykl SINGLE to oferta filmowa skierowana do "wolnych strzelców". W każdy czwartek, zawsze o 20:00 pokazy przedpremierowych lub premierowych filmów specjalnie dla singli.
Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona
reżyseria: David Fincher
scenariusz: Eric Roth
obsada: Tilda Swinton, Cate Blanchett, Brad Pitt
dramat/fantasy/romans, USA, 2008, 166 min
Opowieść o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który - podobnie jak my wszyscy - nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone