: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-02-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiery
Krwawe Walentynki 3D
reżyseria: Patrick Lussier
scenariusz: Todd Farmer, Zane Smith
obsada: Jensen Ackles, Jaime King, Kerr Smith, Betsy Rue, Edi Gathegi
horror/thriller, USA, 2009, 101 min
Tom powraca do swojego rodzinnego miasteczka. Jest to akurat dziesiąta rocznica masakry, która wydarzyła się w dzień Walentynek i pochłonęła życie 22 osób. Mężczyzna zamiast cieszyć się z powrotu w rodzinne strony, zostaje oskarżony o popełnienie serii tajemniczych morderstw, a jego dawny kumpel wydaje się być jednym, który wierzy w jego niewinność.  

Kobiety Pragną Bardziej
reżyseria: Ken Kwapis
scenariusz: Marc Silverstein, Abby Kohn
obsada: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Justin Long, Ben Affleck, Drew Barrymore, Jennifer Connelly                                                            komedia, USA, 2009
Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona rozważa, czy nie odejść od męża, który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna. Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny, która ma na jego punkcie obsesję - gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć.

Wyznania Zakupoholiczki
reżyseria: P.J. Hogan
scenariusz: Kayla Alpert, Tim Firth, Tracey Jackson
obsada: Isla Fisher, Hugh Dancy, John Goodman
komedia romantyczna, USA, 2009
Becky Bloomwood pracuje dla magazynu "Successful Savings". Pisze o finansach i niezwykle stresuje ją fakt, że nie na wszystko może sobie pozwolić. Jedynym pocieszeniem w tej sytuacji jest... robienie zakupów. I tak zaczynają się kłopoty Becky...


-----

Premiery
Jagodowa Miłość
reżyseria: Wong Kar-Wai
scenariusz Kar Wai Wong , Lawrence Block
obsada: Norah Jones, Jude Law, Natalie Portman, Rachel Weisz
dramat, Francja, Hongkong, 2007, 93 min
Elizabeth, rozczarowana miłością młoda kobieta, pragnąc oderwać się od swego dotychczasowego życia i zapomnieć o złamanym sercu, wyrusza w podróż po Ameryce. Stopniowo rany zaczynają się zabliźniać, a spotkania z obcymi, bardzo różnymi od siebie ludźmi wprowadzają bohaterkę w nowy rozdział życia.  

Walkiria
reżyseria: Bryan Singer
scenariusz: Christopher McQuarrie, Nathan Alexander
obsada: Tom Cruise, Bill Nighy, Kenneth Branagh, Carice van Houten
dramat/wojenny, USA, 2009, 120 min
Oparta na faktach historia zamachu na Adolfa Hitlera, który w krytycznym momencie II wojny światowej zorganizowała grupa niemieckich wojskowych pod wodzą pułkownika Klausa von Stauffenberga.

Włatcy Móch
reżyseria: Bartek Kędzierski
scenariusz: Bartek Kędzierski
obsada: Krzysztof Kulesza, Adam Cywka, Beata Rakowska, Bartek Kędzierski
animowany/komedia, Polska, 2009
Klasa II B jako zadanie domowe otrzymuje do napisania wypracowanie pod tytułem: "Kim zostanę, gdy dorosnę". Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio cały wieczór spędzają więc na przelewaniu na papier swych marzeń. Następnego dnia rano, dumnie niosąc swe wypracowania, przechodzą obok przybytku Wróżki Jowity. Jest to doskonały sposób by sprawdzić, czy ich marzenia się spełnią.  


-----

Imprezy
Koncert Na Wielkim Ekranie - Christiny Aguilery
26 lutego o godz. 20:00
Multikino, Sony Music oraz "Era Nadaje Rytm" zapraszają na koncert na wielkim ekranie:

Christina Aguilera
"Back To Basics - Live And Down Under"

Data: 26 lutego 2009 (czwartek)
Start: 20:00
Wykonawca: Christina Aguilera
Tytuł: "Back To The Basics - Live and Down Under"
Nośnik: DVD lub Blu-Ray
Czas trwania: 130 min.
Dźwięk: DD 5.1 angielski,
Format video:16:9
Dystrybucja: Sony Music
Opis Koncertu:
Zapis trasy koncertowej Christiny Aguilery promującej multiplatynową, podwójna płytę Back To Basics zawiera przede wszystkim zapierający dech w piersiach, energetyczny, działający na wszystkie zmysły, spektakularny i entuzjastycznie zrecenzowany przez krytyków koncert Christiny z australijskiego Sydney. Dodatkowo wielbiciele talentu jasnowłosej Baby Jane dzięki temu wydawnictwu będą mieć niepowtarzalną okazję zajrzeć za kulisy koncertu, a całości dopełniają wywiady z Christiną i jej koncertową "trupą" - elementy cyrkowej akrobatyki obok wyjątkowego kunsztu wokalnego Christiny to tylko niektóre z atrakcji tego show okrzykniętego Najlepszym Przedstawieniem Na Świecie.

Lista utworów:
1. Intro: Back To Basics
2. Ain't No Other Man
3. Back In The Day
4. Understand
5. Come On Over
6. Slow Down Baby
7. Still Dirrty
8. I Got Trouble
9. Makes Me Wanna Pray
10. What A Girl Wants
11. Oh Mother
12. Enter The Circus
13. Welcome
14. Dirrty
15. Candyman
16. Nasty Naughty Boy
17. Hurt
18. Lady Marmalade
19. Encore: Thank You
20. Beautiful
21. Fighter
22. dodatki: Exclusive Behind-The-Scenes Footage & Interviews

Ceny biletów:
15 zł normalny,
10 zł dla posiadaczy kart MULTIKINOMANIAKA, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

Sponsor główny koncertu: Era Nadaje Rytm

Ustaw utwór Christiny Aguilery Genie In a Bottle w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 333 na numer 333. Tylko dla użytkowników Era, Tak Tak, Heyah

Szczegóły na www.multikino.pl oraz www.muzyka.era.pl


Walentynkowy Maraton Mentos
13 lutego o godz. 22.00
Multikino zaprasza na "Zakochany Maraton Mentos". Rozpocznij walentynki już 13 lutego! Tym razem zobaczymy najbardziej romantyczne filmy, a także premierowy film "Jagodowa Miłość" (oryg. My Blueberry Nights). Upojne pocałunki podczas maratonu odświeża Mentos Cube.

- 2 Dni W Paryżu
- P.S. Kocham Cię
- Jagodowa Miłość - Premierowo !

Ceny biletów: 17 zł lub 14 zł z kartą Multikinomaniaka

Szczegóły oraz ceny biletów w Twoim kinie na www.multikino.pl

O filmach:
Jagodowa Miłość (My Blueberry Nights) - polska premiera kinowa
Produkcja: Chiny, Francja, Hongkong (2007),
Czas trwania: 90 min.
Młoda kobieta (Norah Jones) postanawia pojechać w podróż po Ameryce w rytmach muzyki soul. Podczas tej wyprawy próbuje odpowiedzieć sobie na pytania na temat miłości, poznając przy okazji ludzi o różnych charakterach.

P.S. Kocham Cię
Produkcja: USA (2007)
Czas trwania: 126 min.
Holly i Gerry nie musieli czekać całego życia by znaleźć swoje bratnie dusze. Byli razem od dziecka, dokańczali swoje zdania i śmiali się nawet, gdy się kłócili. Nikt nie potrafił sobie wyobrazić ich osobno. Dopóki nie stało się coś nieoczekiwanego. Śmierć Gerry'ego niszczy Holly. Lecz w dniu jej trzydziestych urodzin, Gerry do niej wraca. Zostawił jej kilka listów, które powoli wprowadzają Holly w jej nowe życie - bez niego. Każdy liścik kończy się podpisem "P.S. Kocham Cię".
W miarę otwierania kolejnych listów, Holly jest jednocześnie szczęśliwa i zaintrygowana. Mężczyzna, który zna ją lepiej niż ktokolwiek inny zaczyna uczyć ją, że życie toczy się dalej. Z pomocą przyjaciół oraz hałaśliwej i kochającej rodziny, Holly znów zaczyna śmiać się, płakać, śpiewać, tańczyć i staje się silniejsza niż kiedykolwiek.
Zdaje sobie sprawę z tego, że życie jest po to by żyć, ale zawsze lepiej mieć anioła, który cię strzeże.

2 Dni W Paryżu
Produkcja: Francja, Niemcy
Czas trwania: 96 min.
Francuzka Marion (Delpy) i Amerykanin Jack (Adam Goldberg) postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu na Stary Kontynent. Nie mogą zatem ominąć Paryża, tym bardziej, że jest to doskonała okazja, by odwiedzić teściów Jacka, którzy niestety nie znają angielskiego...
Spotkanie z nimi oraz całym zastępem eks-chłopaków Marion obnaży różnice kulturowe, a także różnice płci dzielące Amerykanów i Europejczyków, a widzów rozbawi do łez!

Single
19 lutego godz. 20:00
Cykl SINGLE to oferta filmowa skierowana do "wolnych strzelców". W każdy czwartek, zawsze o 20:00 pokazy przedpremierowych lub premierowych filmów specjalnie dla singli.

Jagodowa Miłość
reżyseria: Wong Kar-Wai
scenariusz Kar Wai Wong, Lawrence Block
obsada: Norah Jones, Jude Law, Natalie Portman, Rachel Weisz
dramat, Francja, Hongkong, 2007, 93 min
Elizabeth, rozczarowana miłością młoda kobieta, pragnąc oderwać się od swego dotychczasowego życia i zapomnieć o złamanym sercu, wyrusza w podróż po Ameryce. Stopniowo rany zaczynają się zabliźniać, a spotkania z obcymi, bardzo różnymi od siebie ludźmi wprowadzają bohaterkę w nowy rozdział życia.  

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone