: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-02-2009 | PUNKY REGGAE Live 2009 - 28 Lutego Eden

Dnia 28.02.2009r. do Elbląga zawita Ogólnopolska Trasa Koncertowa PUNKY REGGAE Live 2009, która zabrzmi w EDENIE już o godz. 18.00.

Kolejny raz zapraszamy zwolenników pozytywnych wibracji ska-reggae, energetycznego melodyjnego grania, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy na muzyczny koktajl PUNKY REGGAE live 2009 do EDENU. PUNKY REGGAE live 2009 - to trasa koncertowa, która funkcjonuje od 2004 roku. Jak sama nazwa sugeruje, całe przedsięwzięcie ma być ogniwem łączącym gatunki muzyczne i jest swoistym apelem przeciwko wiecznemu doszukiwaniu się wszelkich naciąganych podziałów czy różnic pomiędzy dźwiękami, zespołami i ich publicznością. EDEN został wyróżniony, jako nowy punkt na mapie trasy koncertowej i po raz pierwszy właśnie tu PR live zagra po raz pierwszy w historii trasy. Oprócz Elbląga, zespoły wspólnie pojawią się w klubach 27 miast całej Polski, min. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Bydgoszczy, etc... Tegoroczny wielki finał trasy Punky Reggae live odbędzie się 5-go maja (wtorek) podczas Juwenaliów Krakowskich, na świeżym powietrzu. Tegoroczna trasa rozrosła się do 28 koncertów. Punky Reggae Live to trasa koncertowa zapoczątkowana przez grupę FARBEN LEHRE, która zaprasza zaprzyjaźnione będą też interesujące zespoły i razem z nimi objeżdża kluby w największych polskich miastach (rokrocznie około 25-30 koncertów). Dotychczas na PRlive wystąpili, m.in. HABAKUK, PROLETARYAT, AKURAT, HAPPYSAD, KONIEC ŚWIATA, ZABILI MI ŻÓŁWIA, CAŁA GÓRA BARWINKÓW, LENIWIEC oraz kilkadziesiąt zespołów, które zagrały w charakterze zaproszonych gości.
W tegorocznej edycji na jednej scenie spotkają się cztery dzielne formacje: FARBEN LEHRE, TABU, LENIWIEC oraz THE BILL. Tradycyjnie w każdym mieście dodatkowo zagra czwarty zespół, zaproszony w charakterze gościa trasy. W Elblągu gościem będzie Etna. Wśród zaproszonych podmiotów tym razem pojawią się, min. Zmaza, Marians, Etna, Jak co roku przed, pomiędzy i po koncertach do akcji będzie wkraczał DJ BIGOS (vel Pietia), serwując imprezową mieszankę w rytmach punky-reggae-ska. Cała impreza będzie zapewne znaczącym tegorocznym wydarzeniem muzyczno - kulturalnym w naszym mieście.
Bilety w przedsprzedaży do nabycia w Sklepie Muzycznym "VidMuz" przy ul. Brzozowej oraz w H&D MUSIC w Gildii Kupców Żuławskich oraz w EDENIE w cenie 22zł. W dniu koncertu bilety w cenie 25zł. Ilość biletów ograniczona.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone