: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-02-2009 | Wieczór dla Kobiet w Epoce - 8 Marca

Wielkie wydarzenie w Dyskotece Epoca Specjalnie dla Pań!! Właśnie ten wyjątkowy wieczór, 8 marca,  został zorganizowany przede wszystkim myślą o Was, naszych pięknych kobietach. Tego dnia przewidziano dla wszystkich Kobiet pełen bukiet atrakcji, nie tylko złożony z kwiatów lecz również z pokazów profesjonalnego makijażu wyszukanych fryzur oraz stylowego manicure. Wśród fachowców, którzy to wszystko zaprezentują, będzie profesjonalne studio Kacper i przyjaciele.

Ten wyszukany kobiecy wieczór rozpoczyna się od godziny 18.00. Tego dnia Panie oczywiście wchodzą za darmo. Do kolejnych atrakcji należą profesjonalne doradztwo w sprawach makijażu, masażu i wizażu. W planach przewidziano dyskotekę na której każda z Pań będzie mogła się wyszaleć.

Zapraszamy na ten Specjalny "Babski Wieczór",

To oczywiście nie wszystkie atrakcje tego wieczoru. O wszystkich nowych wydarzeniach będziemy informować w ciągu najbliższego tygodnia. Więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego vortalu i sprawdzania nowinek na temat Kobiecego Wieczoru w dyskotece Epoca!!

Pozdrawiamy i zapraszamy

Ekipa ... Kobiet;)
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone