: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-03-2009 | DJ Hazel już w sobotę 14 marca !!!

Jako że rozpoczął się nowy miesiąc marzec, to należy go odpowiednio przywitać pewnie większość z was zadaje sobie pytanie - Ale jak ?
Otóż mamy dla was rozwiązanie tego problemu ... W najbliższą Sobotę 14 marca z serii wielkich imprez w dyskotece Sulava wystąpi sam DJ HAZEL.Start całej imprezy przewidziano na godziną 20.00 Znamy już możliwości tego dj'a bardzo dobrze i wiemy co on potrafi, dlatego z pewnością ten występ będzie naszym typem na ten weekend.
Do imprezowania od samego początku nakręcać nas będą dobrze znani:
DJ Wojti - rezydent Sulavy
DJ Qubik rezydent Aspazji
DJ Donald /Trójmiasto, prezenter radio internetowego Techno Power www.radiotp.pl/

A gdy już przybędziemy na miejsce jak przystało na dyskotekę Sulave masa atrakcji i liczne promocje. Po całej imprezie bezpiecznie do domu odwiezie nas wesoły autobusik, za którego jak zwykle nic nie musisz płacić !!!  
Serdecznie zapraszamy

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Za początek kariery uważa rok 1998 bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiącach grania w klubach warszawskich zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii "MIKSOWANIE DO TAŃCA". Rok później powtórzył ten sukces zdobywając już wtedy tytuł "MASTER DJ DMC".

Po zdobyciu pierwszego Mistrzostwa Polski współpracował z firmą PIONEER, robiąc pokazy możliwości sprzętu "DJ" tej firmy oraz miksowania. Wchodził w skład nielicznej grupy dj-ów (i do tej pory również wchodzi) firmy Pioneer Poland - "PIONEER DJ’S TEAM" jeżdżąc i grając po klubach całej Polski oraz Niemczech.

W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy Dj-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Rywalizował z 80-oma dj-ami z całej Europy. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił, że w Polsce też są dj-e na skale światową. Tytuł Vice - Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ TONKA, RANDY KATANA, ANDAIN, MARCEL WOODS, PERAN VAN DIJK, DJ JEAN, ATB, ALEX MORPH BLANK & JONES, E-CRAIG, MARCO V, ANTOINE CLAMARAN, ARMAN VAN HELDEN, NU NRG, WOODY VAN EYDEN oraz DJ TIESTO.

Więcej informacji na temat DJ HAZELA znajdziecie na jego stronie www.djhazel.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------

dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone