: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-03-2009 | Jeśli wagary…to tylko MULTIWAGARY!

Z okazji dnia wagarowicza Multikino wspólnie z s2o.tv oraz Sony Music zorganizowało niespodziankę. Tylko za 15 zł - wagarowicze będą mogli uczestniczyć w specjalnym pokazie pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i Tańcz” (TVN, ITI Cinema), a oprócz filmu, który już bije rekordy popularności, zobaczą na deser po raz pierwszy na wielkim ekranie oszałamiający i perfekcyjny koncert PINK "Live From Wembley Arena” (Sony Music, Wembley Arena, Anglia, Londyn, 2007).

"Kochaj i tańcc"
"Kochaj i tańcz” to opowieść potwierdzająca prawdę o tym, że aby odnaleźć prawdziwe szczęście, trzeba zawsze podążać za głosem serca, a taniec potrafi być najpiękniejszym wyrazem miłości. Główna bohaterka tej historii to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkrywa nagle, że z tańcem łączy ją znacznie więcej, niż mogłoby się jej początkowo wydawać. Na swojej drodze spotyka fanatyka street dance, Wojtka, marzącego o karierze na Broadway’u. To właśnie dzięki niemu dziewczyna zaczyna rozumieć, że dążąc do stabilizacji może przeoczyć coś bardzo ważnego. W porywającym tańcu wychodzą na jaw wszystkie tajemnice, długo skrywane tęsknoty, może nawet narodzić się miłość…

Pink "Live From Wembley Arena”
120 minut materiału, na który składa się Live From Wembley Arena nakręcony podczas finalnego londyńskiego koncertu, On The Road With P!nk przybliżający życie za kulisami podczas trasy europejskiej oraz dwa rarytasy: Crash & Burn i U + Ur Hand (Bimbo Jones Remix) w wersji audio. Oszałamiające kostiumy, perfekcyjna sceniczna choreografia i scenografia, ale przede wszystkim największe hity wokalistki w wersji live.

Już  20 marca (piątek) zerwij się ze szkoły "po trzeciej lekcji” (start godzina 12:00) do Multikina i spędź dzień wagarowicza podczas taneczno-muzycznej imprezy z s2o.tv !

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach Multikina.
Łączny czas trwania imprezy: 250 min (w tym 128 min. Film "Kochaj i Tańcz” oraz 120 min koncert "Pink”.

Informacje i rezerwacja grupowa
Marcin Derecki
502 555 992, 55/ 612 83 00,
e-mail:  elblag@multikino.pl

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone