: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-03-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Nienarodzony
reżyseria: David S. Goyer
scenariusz: David S. Goyer
obsada: Gary Oldman, Carla Gugino, Odette Yustman  
horror, USA, 2009, 87 min

Młoda dziewczyna zostaje nawiedzona przez dybuka, który w folklorze żydowskim jest duszą zmarłego nie mogącą zaznać spoczynku. W przypadku dziewczyny będzie to dusza żydowskiego chłopca, który zginął podczas holocaustu. Egzorcyzmy muszą odprawić katolicki ksiądz i żydowskim rabin.  

Złoty Środek
reżyseria: Olaf Lubaszenko
scenariusz: Jerzy Kolasa
obsada: Anna Przybylska, Szymon Bobrowski, Edward Linde-Lubaszenko, Cezary Pazura  
komedia, Polska, 2009

Mirka to młoda dziewczyna z warszawskiej Pragi. Wychowana i zakochana w typowo praskim klimacie, wybrała jednak zasadniczo inną drogę życiową niż jej przyjaciele z dzieciństwa – ukończyła bowiem prestiżowy wydział prawa. Choć wydawać by się mogło, że jej zawód to wręcz ujma na honorze rodziny z cwaniackimi korzeniami, okazuje się być dla mieszkańców starej kamienicy ostatnią deską ratunku. Aby pomóc najbliższym, Mirka, używając osobistego wdzięku, wrodzonego sprytu i trików rodem z Hollywood, będzie musiała zdobyć się na najbardziej zwariowany numer w całej swojej dotychczasowej karierze

Marley I Ja
reżyseria: David Frankel
scenariusz: Don Roos, Scott Frank
obsada: Owen Wilson, Jennifer Aniston
komedia, USA, 2008, 111 min

Podczas ślubu Johna i Jenny Grogan (Owen Wilson i Jennifer Aniston) pada śnieg. Postanawiają opuścić mroźne Michigan i zacząć nowe życie w West Palm Beach na Florydzie. Przyjmują posady dziennikarzy w konkurujących pismach, kupują pierwszy dom i rozpoczynają wspólne życie. John nie jest pewien, czy dojrzał do roli ojca i dzieli się obawami ze swoim kumplem Sebastianem. Ten daje mu złota radę. Niech John kupi Jenny szczeniaka! Psa wystarcza wyprowadzać na spacer, karmić i tyle.Wtedy pojawił się Marley. Spędza z Gorganami całe życie. Jest przy nich, gdy przechodzą kryzysy małżeńskie, zmieniają prace, czy kupują nowy dom. Mimo, że para nazywa go "najgorszym psem na świecie", to kocha tego czworonoga. Z wzajemnością.


Tajemnica Rajskiego Wzgórza
reżyseria: Gabor Csupo
scenariusz: Graham Alborough, Lucy Shuttleworth
obsada: Dakota Blue Richards, Ioan Gruffudd, Tim Curry, Natascha McElhone
fantasy/familijny, Węgry, Wielka Brytania, Francja, 2008, 103 min
Do tajemniczej posiadłości w dolinie Moonacre przybywa 13-nastoletnia sierota Maria Merryweather, która ma tu zamieszkać u boku dalekich krewnych. Wkrótce jednak okazuje się, że czekają ją nieprawdopodobne przygody. Maria odkrywa, że jest ostatnią Księżycową Księżniczką, a na jej rodzinie ciąży mroczna klątwa. Dziewczynka ma czas do najbliższej pełni księżyca, by odczynić czary i ocalić dolinę Moonacre, która wkrótce ma zniknąć pod powierzchnią morza.  


----------

Imprezy
Multiwagary z S2O
20 marca o godz. 12:00
Multiwagary z s2o.pl w Multikinie

"Kochaj I Tańcz" vs. Koncert "Pink"
Z okazji dnia wagarowicza Multikino wspólnie z s2o.pl oraz Sony Music zorganizowało niespodziankę. Tylko za 15 zł – wagarowicze będą mogli uczestniczyć w specjalnym pokazie pierwszego polskiego filmu tanecznego "Kochaj i Tańcz" (TVN, ITI Cinema), a oprócz filmu, który już bije rekordy popularności zobaczą na deser po raz pierwszy na wielkim ekranie w całej Polsce oszałamiający i perfekcyjny koncert PINK "Live From Wembley Arena" (Sony Music, Wembley Arena, Anglia, Londyn, 2007). Już 20 marca (piątek) zerwij się ze szkoły "po trzeciej lekcji" do twojego Multikina  i spędź dzień wagarowicza podczas taneczno-muzycznej imprezy z s2o.pl !

Impreza "MULTIWAGARY z s2o.pl" odbędzie się w aż 19 kinach sieci Multikino i Silver Screen:

- Kochaj I Tańcz
vs.
- Koncert Pink "Live From Wembley Arena"

Data: 20 marca (piątek),
Start: 12:00,
Czas trwania imprezy: 250 min (w tym 128 min. Film "Kochaj i Tańcz" oraz 120 min koncert "Pink".

Organizatorzy: Multikino, Sony Music oraz s2o.pl
Patroni medialni: s2o.pl, Planeta.FM, Tvn, Onet, The Fresh, Film, Korba.Pl oraz Metro

Cena biletu: tylko 15 zł ! (za film+koncert)

o filmie "Kochaj i Tańcz":
"Kochaj i tańcz" to opowieść potwierdzająca prawdę o tym, że aby odnaleźć prawdziwe szczęście, trzeba zawsze podążać za głosem serca, a taniec potrafi być najpiękniejszym wyrazem miłości. Główna bohaterka tej historii to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkrywa nagle, że z tańcem łączy ją znacznie więcej, niż mogłoby się jej początkowo wydawać. Na swojej drodze spotyka fanatyka street dance, Wojtka, marzącego o karierze na Broadway’u. To właśnie dzięki niemu dziewczyna zaczyna rozumieć, że dążąc do stabilizacji może przeoczyć coś bardzo ważnego. W porywającym tańcu wychodzą na jaw wszystkie tajemnice, długo skrywane tęsknoty, może nawet narodzić się miłość…

o koncercie Pink "Live From Wembley Arena":
120 minut materiału, na który składa się Live From Wembley Arena nakręcony podczas finalnego londyńskiego koncertu, On The Road With P!nk przybliżający życie za kulisami podczas trasy europejskiej oraz dwa rarytasy: Crash & Burn i U + Ur Hand (Bimbo Jones Remix) w wersji audio. Oszałamiające kostiumy, perfekcyjna sceniczna choreografia i scenografia, ale przede wszystkim największe hity wokalistki w wersji live.

Informacje dodatkowe:
- Najnowszy album Pink "Funhouse" od 30 marca do nabycia w specjalnej cenie !

Więcej szczegółów na: www.multikino.pl , www.s2o.pl , www.kochajitancz.pl

----------

Nocny Maraton Piły
20 marca o godz. 22:00

Piła III
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Leigh Whannell
obsada: Tobin Bell, Angus MacFadyen, Dina Meyer, Shawnee Smith, Bahar Soomekh  
horror, USA, 2006, 107 min

Jigsaw, mistrz makabry i autor napawających przerażeniem, skomplikowanych gier, po raz kolejny wymyka się sprawiedliwości i znika. Podczas gdy miejscy detektywi z trudem próbują go namierzyć, doktor Lynn Denlon i Jeff nie wiedzą jeszcze, że to właśnie oni stali się ostatnimi pionkami na krwawej szachownicy Jigsawa, wspomaganego przez swą nową uczennicą Amandę.  

Piła IV
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
obsada: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Lyriq Bent
horror, USA, 2007, 95 min

Okrutny Jigsaw i jego równie bezwzględna uczennica Amanda nie żyją. Na wieść o śmierci detektywa Kerry'ego agent Strahm i agentka Perez przyjeżdżają do opustoszałego komisariatu policji, by pomóc detektywowi Hoffmanowi poskładać w całość tę przerażającą układankę. Wkrótce potem dowódca policyjnych sił specjalnych Rigg, jedyny miejscowy oficer policji, który poznał metody działania Jigsawa, zostaje uprowadzony i zmuszony do udziału w wyczerpującej grze szaleńca. Ma jedynie 90 minut, by przejść zwycięsko przez serię diabolicznych pułapek...  

Piła V
reżyseria: David Hackl
scenariusz: Patrick Melton, Marcus Dunstan
obsada: Tobin Bell, Scott Patterson, Costas Mandylor  
horror, USA, 2008, 88 min

Hoffman to ostatnia osoba, która przeżyła upiorną grę Jigsawa. W rzeczywistości to właśnie on kontynuuje plan Pana Układanki…  

Ceny biletów:
17 zł lub 14 zł z kartą Multikinomaniaka
Szczegóły oraz ceny biletów w Twoim kinie na www.multikino.pl


---------

Single
26 marca godz. 20:00
Marley I Ja
Cykl Single to oferta filmowa skierowana do "wolnych strzelców". W każdy czwartek, zawsze o 20:00 pokazy przedpremierowych lub premierowych filmów specjalnie dla singli.

O filmie:
Podczas ślubu Johna i Jenny Grogan (Owen Wilson i Jennifer Aniston) pada śnieg. Postanawiają opuścić mroźne Michigan i zacząć nowe życie w West Palm Beach na Florydzie. Przyjmują posady dziennikarzy w konkurujących pismach, kupują pierwszy dom i rozpoczynają wspólne życie. John nie jest pewien, czy dojrzał do roli ojca i dzieli się obawami ze swoim kumplem Sebastianem. Ten daje mu złota radę. Niech John kupi Jenny szczeniaka! Psa wystarcza wyprowadzać na spacer, karmić i tyle.Wtedy pojawił się Marley. Spędza z Gorganami całe życie. Jest przy nich, gdy przechodzą kryzysy małżeńskie, zmieniają prace, czy kupują nowy dom. Mimo, że para nazywa go "najgorszym psem na świecie", to kocha tego czworonoga. Z wzajemnością.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone