: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-04-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Vicky Christina Barcelona
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Javie Bardem
komedia, USA, Hiszpania, 2008, 96 min
Dwie Amerykanki, Vicky i Christina, spędzają wakacje w Barcelonie. Słoneczne miasto sprzyja romansom, a obie dziewczyny wikłają się w przygodę, której częścią będzie przystojny artysta oraz jego zwariowana była żona.


----------

Imprezy
Kino Na Obcasach
7 kwietnia o godz. 19:00
Dziennik Nimfomanki
reżyseria: Christian Molina
scenariusz: Valerie Tasso
obsada: Belen Fabra, Geraldine Chaplin, Angela Molina
dramat, Hiszpania, 2008, 95 min.
Val, już jako nastolatka, przeżywa pierwsze doświadczenia seksualne i bardzo szybko odkrywa, że seks uzależnia ją jak narkotyk. Determinacja w poszukiwaniu zmysłowych doznań z przypadkowymi partnerami rośnie z upływem czasu i sprawia, że Val rezygnuje z ambitnej pracy, aby zostać... prostytutką. Jednocześnie cały czas poszukuje prawdziwej miłości, nie wiedząc, co to słowo tak naprawdę znaczy. Czy w świecie płatnego seksu można odnaleźć miłość swego życia?  


Multikino zaprasza na specjalny pokaz filmu "Zmierzch" od 9 do 14 kwietnia bilety po 10 zł.

Zmierzch
reżyseria: Catherine Hardwicke
scenariusz: Melissa Rosenberg
obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Michael Welch    
thriller, USA, 2008, 122 min
17-letnia Isabella Swan przeprowadza się do małego, ponurego miasteczka w stanie Washington, w którym mieszka jej ojciec. Tutaj Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, bowiem, że zakochała się w wampirze...  

Nocny maraton z Woodym Allenem
17 kwietnia o godz. 22:00
Noc z Woody Allenem - tylko w Twoim Multikinie / Silver Screenie !
Mistrz powraca w wielkim stylu. Tym razem widzów Nocnych Maratonów Filmowych w Multikinie mamy przyjemność zaprosić na prawdziwą filmową ucztę. 17 kwietnia (piątek) widzowie we wszystkich Multikinach będą mogli zobaczyć 3 wybrane działa Woody’iego Allena. Największą atrakcją Nocy Woody Allena, będzie premierowy, wchodzącą tego dnia na ekrany polskich kin film "Vicky Cristina Barcelona". Przekonaj się sam o wartości najnowszego filmu wielkiego Mistrza już 17 kwietnia w twoim Multikinie. Zaczynamy Nocny Maraton Filmowy jak zwykle o 22:00 i oglądamy filmy do białego rana.

- Sen Kasandry
- Wszystko Gra
- Vicky Cristina Barcelona - premierowo !

Sen Kasandry
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Ewan McGregor, Colin Farrell, Ashley Madekwe  
dramat, Wielka Brytania, USA, 2007, 108 min

Historia dwóch braci; opowieść o ich problemach (jeden cierpi na przerost ambicji, drugi jest nałogowym hazardzistą) i namiętnościach, które doprowadzają do tragedii.

Wszystko Gra
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Emily Mortimer  
dramat, USA, Wielka Brytania, 2005, 124 min
Chris - ex-tenisista z ambicjami, zarabia na życie jako trener w klubie dla zmanierowanej high-society. Z powodzeniem wykorzystuje znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery w londyńskim City i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Szybki awans i luksusowe życie - czegóż chcieć więcej? Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice - zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra. Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności. Wiele wskazuje na to, że gra o szczęście dobiega końca. Chrisowi pozostał jeszcze jeden ruch. Ostatni.  

Vicky Cristina Barcelona - premiera
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Javier Bardem  
komedia, USA, Hiszpania, 2008, 96 min

Hiszpańskie słońce, piękne, pełne seksu kobiety i opowiadanie o miłości i namiętności, to główne elementy najnowszego filmu Woody'ego Allena. Wszystko wskazuje na to, że klimat Barcelony bardzo odpowiada zadomawiającemu się w Europie amerykańskiemu reżyserowi, bo "Vicky Cristina Barcelona" skrzy się humorem i brawurowymi dialogami, a wikłając swoich bohaterów w skomplikowany wielokąt miłosny Allen odpowiada tu o damsko-męskich związkach i stara się znaleźć odpowiedzi na pytania od wieków znajdujące się w kręgu zainteresowania ludzkości: dlaczego kochamy, tych których kochamy, czym jest miłość, dlaczego tak trudno ją zdefiniować i od czego zależy seksualne przyciąganie. Banalne? Być może, ale skrzynia złota dla tego, kto zna odpowiedzi...

Szczegóły oraz ceny biletów na Nocny Maraton Filmowy z Woody Allenem na stronie twojego kina: www.multikino.pl

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone