: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-04-2009 | Wielkanoc w dyskotece Sulava

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, znów świąteczne spotkania z rodziną i masa łakoci na stołach, po tych kilku świątecznych posiłkach z pewnością każdy chciałby gdzieś pohasać ... i tu drodzy imprezowicze mamy dla was propozycję nie do odrzucenia ponieważ dyskoteka Sulava właśnie w wielkanocną niedziele organizuję kolejna imprezę na której z pewnością będzie można się wybawić i zrzucić parę świątecznych kilogramów ;) Impreza wielkanocna rozpoczyna się od godziny 20.00 i grać będzie do samego rana ... Masa atrakcji zapewniona ;)

A teraz pragniemy uchylić rąbka tajemnicy ...

Jak już wszyscy wiemy w dyskotece Sulava od dłuższego czasu organizowane są Mega Imprezy na których dla wszystkich imprezowiczów grają Mega Gwiazdy polskiej sceny klubowej, no i w kwietniu nie mogło zabraknąć takiej imprezy. Pod koniec kwietnia do dyskoteki Sulava przybędzie nie kto inny jak sam Max Farenthide !!! Tu chyba nie trzeba więcej pisać i przedstawiać tej postaci, więcej informacji na temat tej imprezy na naszym vortalu już wkrótce, także bądźcie czujni i szykujcie się na tą imprezę !!!!

Z wielkanocnymi pozdrowieniami i życzeniami Ekipa Nocnego Elbląga  

Wielkanocny Zając
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone