: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-04-2009 | Robert M ukończył pracę nad swoim albumem ...

Robert M , którego produkcje obiegają cały świat, są grane na wielkich eventach i w zagranicznych rozgłośniach radiowych zakończył właśnie pracę nad swoim pierwszym , polskim albumem !!!!!

Robert przez całą swoją karierę muzyczną zawsze pracował z wytwórniami spoza kraju, ale w ubiegłym  roku  po raz pierwszy udzielił się na polskiej scenie muzycznej tworząc podkład do utworu „ W aucie „ Sokoła i Pono. Jego kawałek  “Can”t Slow Down” , do którego powstał teledysk  obejrzało i posłuchało dzięki portalowi youtube ponad 300 tysięcy osób. Lada moment do rozgłośni radiowych dotrze pierwszy singiel Roberta M & Dirty Rush  zatytułowany „ Free „.

W projekcie Roberta M wzięli udział liczni goście min. ze sceny hiphopowej, pop a nawet muzycy rockowi. Obok artystów z kraju pojawiło się wielu gości z zagranicy. Oczywiście Robert M nie zmienił swoich upodobań muzycznych. Klimat płyty zatytułowanej „TAXI” oparty jest na elektronice.

Jak mówi sam artysta „ Każdy z tych kawałków jest potencjalnym hitem, od początku do końca, bez kitu”. Album Roberta M to przełom w polskiej muzyce klubowej – przekonacie się o tym już w czerwcu.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone