: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-04-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Generał Nil
reżyseria: Ryszard Bugajski
scenariusz: Krzysztof Łukaszewicz, Ryszard Bugajski
obsada: Olgierd Łukaszewicz, Alicja Mackiewicz-Szmidt, Anna Cieślak, Magda Emilianowicz
dramat/biograficzny, Polska, 2009
Historia generała Augusta Emila Fieldorfa (pseudonim "Nil"), który, jako dowódca Dywersji AK kierował najważniejszymi akcjami w okupowanej w czasie II Wojny Światowej Warszawie. Dowodził m.in. zamachem na Franza Kutscherę. Niemcy bali się go jak ognia. Generał August Emil Fieldorf, pseudonim "Nil", był dowódcą Kierownictwa Dywersji AK oraz zastępcą dowódcy Armii Krajowej podczas okupacji niemieckiej, stał także na czele organizacji NIE, przygotowanej do czynnego sprzeciwu wobec powojennego okupanta sowieckiego. Po wojnie i zesłaniu na Ural, Fieldorf zmuszony jest podjąć grę z Urzędem Bezpieczeństwa.

Vicky Cristina Barcelona
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Javie Bardem
komedia, USA, Hiszpania, 2008, 96 min
Dwie Amerykanki, Vicky i Christina, spędzają wakacje w Barcelonie. Słoneczne miasto sprzyja romansom, a obie dziewczyny wikłają się w przygodę, której częścią będzie przystojny artysta oraz jego zwariowana była żona.

Hanna Montana
reżyseria: Peter Chelsom
scenariusz: Daniel Berendsen
obsada: Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Arles
familijny/komedia/muzyczny, USA, 2009
Kiedy popularność Hanny rośnie, Miley Stewart, za namową swojego ojca, postanawia odwiedzić rodzinne miasteczko w Tennessee i przemyśleć, co jest tak na prawdę ważne w życiu.

Nieproszeni Goście
reżyseria: Charles Guard, Thomas Guard
scenariusz: Doug Miro, Carl Bernard, Craig Rosenberg
obsada: Emily Browning, Arielle Kebbel, Elizabeth Banks, David Strathairn
horror, USA, 2009, 87 min
Anna wraca do domu z leczenia psychiatrycznego i zaczyna odkrywać okoliczności otaczające przedwczesną i dość tajemniczą śmierć matki. Podczas gdy dziewczyna stara się poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami, jej ojciec zaręcza się z Rachel, będącą wcześniej opiekunką matki i razem już wprowadzają się do wspólnego domu. Rozpacz Anny szybko przeradza się w horror...

----------

Imprezy
Nocny Maraton Z Woodym Allenem
17 kwietnia o godz. 22:00
Noc Z Woody Allenem - tylko w twoim Multikinie / Silver Screenie!

Mistrz powraca w wielkim stylu. Tym razem widzów Nocnych Maratonów Filmowych w Multikinie mamy przyjemność zaprosić na prawdziwą filmową ucztę. 17 kwietnia (piątek) widzowie we wszystkich Multikinach będą mogli zobaczyć 3 wybrane działa Woody’iego Allena. Największą atrakcją Nocy Woody Allena, będzie premierowy, wchodzącą tego dnia na ekrany polskich kin film "Vicky Cristina Barcelona". Przekonaj się sam o wartości najnowszego filmu wielkiego Mistrza już 17 kwietnia w twoim Multikinie. Zaczynamy Nocny Maraton Filmowy jak zwykle o 22:00 i oglądamy filmy do białego rana.

- Sen Kasandry
- Wszystko Gra
- Vicky Cristina Barcelona - premierowo!

Sen Kasandry
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Ewan McGregor, Colin Farrell, Ashley Madekwe  
dramat, Wielka Brytania, USA, 2007, 108 min

Historia dwóch braci; opowieść o ich problemach (jeden cierpi na przerost ambicji, drugi jest nałogowym hazardzistą) i namiętnościach, które doprowadzają do tragedii.

Wszystko Gra
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Jonathan Rhys-Meyers, Emily Mortimer  
dramat, USA, Wielka Brytania, 2005, 124 min
Chris - ex-tenisista z ambicjami, zarabia na życie jako trener w klubie dla zmanierowanej high-society. Z powodzeniem wykorzystuje znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery w londyńskim City i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Szybki awans i luksusowe życie - czegóż chcieć więcej? Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice - zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra. Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności. Wiele wskazuje na to, że gra o szczęście dobiega końca. Chrisowi pozostał jeszcze jeden ruch. Ostatni.

Vicky Cristina Barcelona - premiera
reżyseria: Woody Allen
scenariusz: Woody Allen
obsada: Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Javier Bardem  
komedia, USA, Hiszpania, 2008, 96 min

Hiszpańskie słońce, piękne, pełne seksu kobiety i opowiadanie o miłości i namiętności, to główne elementy najnowszego filmu Woody'ego Allena. Wszystko wskazuje na to, że klimat Barcelony bardzo odpowiada zadomawiającemu się w Europie amerykańskiemu reżyserowi, bo "Vicky Cristina Barcelona" skrzy się humorem i brawurowymi dialogami, a wikłając swoich bohaterów w skomplikowany wielokąt miłosny Allen odpowiada tu o damsko-męskich związkach i stara się znaleźć odpowiedzi na pytania od wieków znajdujące się w kręgu zainteresowania ludzkości: dlaczego kochamy, tych których kochamy, czym jest miłość, dlaczego tak trudno ją zdefiniować i od czego zależy seksualne przyciąganie. Banalne? Być może, ale skrzynia złota dla tego, kto zna odpowiedzi…

Szczegóły oraz ceny biletów na Nocny Maraton Filmowy z Woody Allenem na stronie twojego kina: www.multikino.pl

----------

Multikino zaprasza na Noc Horrorów!
Nocny Maraton Filmowy z premierowym filmem "30 dni mroku".
Uwaga! Maraton wyjątkowo odbędzie się w czwartek 30 kwietnia, start: 22:00

Multikino zorganizowało noc dla miłośników mocnych wrażeń noc horrorów. 30 kwietnia kolejna uczta dla kinomaniaków. Tym razem Widzowie zobaczą najlepsze Horrory, między innymi premierowy, wchodzący 30 kwietnia na ekrany polskich kin "30 dni mroku".

- [Rec]
- Sierociniec
- 30 dni mroku - Premierowo!

Szczegóły oraz ceny biletów w Twoim kinie na www.multikino.pl

[Rec]
Kolejny po "Labiryncie Fauna" i "Sierocińcu" fenomen hiszpańskiego kina grozy. Uznany za najbardziej nowatorski horror tej dekady i absolutny przełom w historii gatunku. Na uwagę zasługuje również fakt, że do tej pory żaden film nie doczekał się amerykańskiego remake’u w tak błyskawicznym tempie.
Ekipa lokalnej telewizji towarzyszy brygadzie strażaków w ich nocnym dyżurze. Reportaż ma przybliżyć widzom pracę zawodowców - od zwykłych zadań, aż po chwile ekstremalnego ryzyka. Jednakże już przy pierwszej interwencji sytuacja wymyka się spod kontroli, a to co miało być rutynową procedurą zamienia się w piekło. Ekipa telewizyjna wraz z kilkoma strażakami zostaje uwięziona w budynku, w którym dzieją się niewyjaśnione rzeczy. Bohaterowie muszą stawić czoła czemuś przerażającemu i bezwzględnemu, czego nie potrafią nawet nazwać. Rozpoczyna się, cały czas rejestrowana przez kamerę, walka o przetrwanie.

Sierociniec
Twórca Labiryntu Fauna, Guillermo del Toro, przedstawia Sierociniec - historię miłości, opowieść grozy.

Sierociniec to film, który jest najczęściej porównywany do Innych, ale w zgodnej opinii przewyższa go swoją wyjątkowością, jak również skalą sukcesu kasowego.

Sierociniec jest rewelacyjnie skonstruowany, historia nas wciąga, a sama forma odcina się wyraźnie od typowego kina amerykańskiego. Hiszpanie, jak widać, tworzą swój własny, niezwykle ciekawy gatunek horrorów, a film Bayona jest bodajże najlepszym przedstawicielem tego nurtu. Tomasz Piętowski, Stopklatka.pl

30 Dni Mroku - film premierowy
Reżyser "Pułapki“ znowu straszy. Jak zwykle skutecznie.

Małe miasteczko na Alasce, co roku pogrąża się na 30 dni w mrokach nocy. Tego roku ciemność skrywa przerażające niebezpieczeństwo…

Większość mieszkańców Barrow na Alasce przeprowadza sie na okres 30 - dniowych ciemności na północ, gdzie panują bardziej przyjazne warunki pogodowe. Garstka pozostałych osób z przerażeniem odkrywa, że w odciętym od świata miasteczku nie są sami… Przed nieznanym zagrożeniem usiłuje bronić mieszkańców para szeryfów - Eben (Hartnett) i Stella (George).

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone