: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-05-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
17 Again
reżyseria: Burr Steers
scenariusz: Jason Filardi
obsada: Matthew Perry, Zac Efron, Leslie Mann, Thomas Lennon    
komedia, USA, 2009, 102 min
Lubianemu przez wszystkich Mike’owi O'Donnellowi, uczniowi ostatniej klasy szkoły średniej, na pozór niczego nie brakuje do szczęścia. Jest sportową gwiazdą swojej szkoły, z dużymi szansami na stypendium w college’u, lecz postanawia zrezygnować z kariery i związać się na stałe ze swoją sympatią, Scarlet. Dwadzieścia pięć lat później dorosły już Mike odkrywa, że jego życie nie wygląda tak, jak tego oczekiwał. Po separacji z żoną Scarlett mieszka z serdecznym przyjacielem, Nedem Freedmanem, i niepokoi się, że jego praca w firmie farmaceutycznej utknęła w martwym punkcie, a relacje z dorastającymi dziećmi niemal nie istnieją. Wraca do dawnej szkoły z rozrzewnieniem wspominając młodzieńcze lata….. i staje się ponownie 17-latkiem...  

Star Trek
reżyseria: J.J. Abrams
scenariusz: Alex Kurtzman, Roberto Orci
obsada: Chris Pine, Zachary Quinto, Eric Bana, Winona Ryder, Zoe Saldana, Karl Urban  
fantastycznonaukowy, USA, 2009, 126 min

Akcja najnowszego filmu cyklu koncentrować się ma na wczesnych latach kapitana Jamesa T. Kirka i pierwszego oficera na kierowanym przez niego statku Enterprise, półczłowieka-półwulkanina - Spocka. W filmie zobaczymy między innymi ich pierwsze spotkanie w Starfleet Academy oraz pierwszą wspólną misję kosmiczną.

----------

Koncert Pink
14 maja o godz. 20:00

- Koncert Pink "Live From Wembley Arena"
Data: 14 maja (czwartek),
Start: 20:00,
Czas trwania imprezy: 250 min (w tym 128 min. Film "Kochaj i Tańcz" oraz 120 min koncert "Pink".
O koncercie Pink "Live From Wembley Arena":
120 minut materiału, na który składa się Live From Wembley Arena nakręcony podczas finalnego londyńskiego koncertu, On The Road With P!nk przybliżający życie za kulisami podczas trasy europejskiej oraz dwa rarytasy: Crash & Burn i U + Ur Hand (Bimbo Jones Remix) w wersji audio. Oszałamiające kostiumy, perfekcyjna sceniczna choreografia i scenografia, ale przede wszystkim największe hity wokalistki w wersji live.


Cena biletu: 15 zł lub 10 zł dla Multikinomaniaków, kart kredytowych Multikino, użytkowników HEYAH, ERA, TAK-TAK.

Multikino zaprasza na specjalny pokaz filmu "Kochaj i tańcz" od 1 do 7 maja bilety po 10 zł.


Kochaj I Tańcz
reżyseria: Bruce Parramore
scenariusz: Maciej Kowalewski
obsada: Izabella Miko, Mateusz Damięcki
muzyczny/obyczajowy, Polska, 2009
Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, dowiaduje się, że jej ojcem jest światowej sławy tancerz, Jan Kettler. Chcąc zbliżyć się do niego dziewczyna postanawia nauczyć się tańczyć. Jej trenerem zostaje Wojtek. To właśnie dzięki niemu Hania zaczyna odkrywać porywającą magię tańca. Jej uporządkowane życie u boku narzeczonego, Sławka, przechodzi totalną rewolucję. Hania oddaje się całkowicie swojej nowej pasji, której pedantyczny stomatolog kompletnie nie pojmuje.  


Kino Na Obcasach
5 maja o  godz. 19:00
Z Miłości Do Gwiazd
reżyseria: Laetitia Colombina
scenariusz: Laetitia Colombina
obsada: Kad Merad, Catherine Deneuve, Emmanuelle Beart  
komedia, Francja, 2008, 88 min
Francuski humor w najlepszym wydaniu! Kad Merad, gwiazda filmu "Jeszcze dalej niż północ". Catherine Deneve i Emmanuelle Béart - najjaśniejsze gwiazdy, po filmie "8 Kobiet", po raz kolejny razem na wielkim ekranie.

Wszyscy oni w przezabawnej komedii o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane aktorki spotykają się na planie wspólnego filmu postawiają zjednoczyć się i wyrównać rachunki. Rewelacyjna i zwariowana komedia o celebrities przeniesie nas w świat, o którym wszyscy marzymy
- pieniędzy, sławy i sukcesu. Najzabawniejsza od czasu "Plotki" komedia francuska, już wkrótce na ekranach polskich kin.
Cena biletu: 15 zł

Dziecięce poranki w Multikinie
Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

Od 2 maja, w każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast od 3 maja, w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  

Sobotnie "Poranki z Nickiem" Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora. Podczas każdego spotkania prezentowane będę 3 bajki, ich łączny czas trwania to ok. 60 minut.

Majowy repertuar "Poranków z Nickiem" wygląda następująco:
2 maja: SpongeBob Kanciastoporty, Avatar: legenda Aanga, Jimmy Neutron  
9 maja: Relacja z rozdania Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2009  
16 maja: SpongeBob Kanciastoporty, Danny Phantom, Szanowni Państwo X  
23 maja: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron, Back at the Barnyard,    
30 maja: SpongeBob Kanciastoporty (2 odcinki), Dora poznaje świat  

Współorganizatorem "Poranków z Nickiem" jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane będę 3 odcinki, łączny czas spotkania to ok. 70 min.
Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w  przeróżnych sytuacjach.  Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Rezerwacji na sobotnie "Poranki z Nickiem" i niedzielne "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!" będzie można dokonywać na stronach www.multikino.pl

Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalna przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.

Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl


Klub filmowy Seniora w kinach Multikino
Od 7 maja 2009 roku, w pierwszy czwartek każdego miesiąca, o godz.14:00, cena biletu
od 12 do 14 zł, zróżnicowany repertuar filmowy o wysokim poziomie artystycznym - to główne cechy składające się na opis nowego projektu realizowanego w Multikinie.

Aktywny senior to szczęśliwy senior. Seniorzy, którzy kochają kino i dobre towarzystwo, zapraszamy do  Klubu Filmowego Seniora organizowanego  przez sieć Multikino.  

Począwszy od 7 maja, w pierwszy czwartek każdego miesiąca, o godz. 14:00, organizowane będą spotkania Klubu Filmowego Seniora, podczas których prezentowane będą filmy o bardzo różnicowanym repertuarze. Ich cechą wspólną będzie wysoki poziom artystyczny i zadowolenie gustów i oczekiwań Seniorów.

Na pierwszym spotkaniu Klubu Filmowego Seniora (7 maja, o godz.: 14:00) zostanie zaprezentowany następujący filmy:

Mała Moskwa - słowami Waldemara Krzystka: "W tym filmie widzowie znajdą wszystko to, co w kinie najpiękniejsze - miłość, śmiech, łzy, wielkie dramaty i radości, a także prawdę o tamtych czasach i głębokie wzruszenie."  

Formuła Klubu Filmowego Seniora jest elastyczna. Organizatorzy otwarci są na spostrzeżenia i sugestie Seniorów. Każdy uczestnik Klubu Filmowego Seniora, będzie miał możliwość podzielania się swoimi uwagami, spostrzeżeniami i propozycjami na łamach ankiet, które będą regularnie przeprowadzane podczas spotkań.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni będą opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone będą na salach warunki zadowalające Seniorów, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności podłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse będą miały osoby powyżej 55 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.  

Cena biletu: 12 zł

Prowadzona jest rezerwacja na Klub Filmowy Seniora na www.multikino.pl
Zarezerwowane bilety będą do odebrania najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem danego seansu.

Bieżące informacje o Klubie Filmowym Seniora na www.multikino.pl

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone