: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-05-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Anioły I Demony
kopia cyfrowa
reżyseria: Ron Howard
scenariusz: Akiva Goldsman, David Koepp
obsada: Tom Hanks, Ayelet Zurer, Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, David Pasquesi, Cosimo Fusco, Allen Dula  
dramat/kryminał/thriller, USA, 2009, 140 min

Robert Langdon, wykładowca na Harvardzie, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz.

Zalety kopi cyfrowej: stabilny obraz, kontrast, rozdzielczość, jasność, przestrzeń kolorymetryczna
Dzisiejsze projektory cyfrowe mają przestrzeń kolorymetryczną znacznie większą, niż kopie 35 mm. W rzeczywistości, zbliżają się one do granic możliwości ludzkiego oka. Tak więc, dzięki projekcji cyfrowej, kinomani mogą zobaczyć na ekranie kolory, jakich nigdy wcześniej nie udało się wyświetlić.

Lato Muminków
reżyseria: Maria Lindberg
scenariusz: Iivo Baric, Minna Karvonen  
animowany/familijny/przygodowy, Finlandia, Austria, Polska, 2008, 88 min

Zwyczajny, spokojny dzień w Dolinie Muminków zostaje nagle przerwany przez wybuch wulkanu, który wywołuje powódź. Rodzina Muminków jest zmuszona opuścić swoją ukochaną Dolinę Muminków w poszukiwaniu ratunku przed wielką wodą. Przedostają się do pływającego domu, który - jak się wkrótce okazuje - jest niezwykły. To, tak naprawdę, teatr - wyposażony w scenę i całe teatralne zaplecze. Zamieszkuje go tajemnicza wielbicielka teatru - Emma. Emma postanawia przyjąć pod swój dach Rodzinę Muminków...

----------
Imprezy
Seans o północy
Anioły I Demony
14 maja godz. 24:00

Elbląskie Multikino zaprasza na przedpremierowy, nocny seans filmu Anioły i Demony . Film będzie wyświetlany o północy z czwartku na piątek (14.05/15.05).

Robert Langdon, wykładowca na Harvardzie, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz.

Regularne seanse filmu Anioły i Demony - już od 15 maja - tylko w Multikinie.


Nocny Maraton Filmowy z premierowym filmem "Wojna polsko-ruska" - Tylko w Twoim Multikinie!

Sieć Multikino zaprasza ponownie kinomaniaków na Nocny Maraton Filmowy. Mamy przyjemność zaprosić na prawdziwą filmową ucztę. 22 maja (piątek) widzowie w Multikinach będą mogli zobaczyć 2 znakomite filmy! W tym premierowy, wchodzący tego dnia na ekrany polskich kin, film "Wojna polsko-ruska".

- Rezerwat
- Wojna polsko-ruska - premierowo !

o filmach:

Wojna Polsko-Ruska - premiera

"Terry Gilliam doczekał się polskiego odpowiednika. Jest nim Xawery Żuławski. Ponoć nieprzekładalna na język filmowy "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną" Masłowskiej okazała się wspaniale wybrzmiewać w filmowej rzeczywistości. Dzięki Xaweremu Żuławskiemu. Niezwykle wyczekiwana adaptacja najgłośniejszego literackiego debiutu ostatnich lat spełnia pokładane w niej nadzieje. Pełen wirtuozerskich scen, mięsistych dialogów i ukrytych na dnie obserwacji na temat współczesności film na podstawie powieści wejherowskiej pisarki to coś, czego polskie kino dotychczas nie widziało...
...Szalona jazda bez trzymanki, jaka staje się udziałem widza, nie ma odpowiednika w polskiej kinematografii. W pewien sposób Xawery Żuławski "Wojną polsko-ruską" kontynuuje filmowe tradycje ojca, również balansującego na cieniutkiej linie, rozpiętej między geniuszem a pseudointelektualnym bełkotem, między głębią a banałem. Pesymistyczna w wymowie adaptacja Masłowskiej ogrywa, na szczęście, swój ponury przekaz potężną dawkę ironii, sarkazmu i dystansem twórców do prezentowanej odbiorcy opowieści. Podobnie było w piętnującym biurokracyjny system "Brazil" Terry'ego Gilliama. Jednak duet Żuławski-Masłowska nie kopiuje. "Wojna polsko-ruska" to dzieło osobne, w którym dokonano niemożliwego i jeszcze da się to z zainteresowaniem oglądać. Czyżby polski film roku?"

Rezerwat
Ten film powinien się podobać. Nazywany na początku "Praskimi mirażami", dziś już jako "Rezerwat", debiut Łukasza Palkowskiego jest jedną z bardziej radosnych oraz błyskotliwych filmowych odsłon, jakie można było oglądać w ostatnim czasie.
Reżyser bez kompleksów, odważnie i ze swobodą, od pierwszej sceny buduje żywiołową, nie pozbawioną osobliwego wdzięku, a w konsekwencji jakże udaną, środowiskową komedię. Z filmu bije pozytywne ciepło. To w sumie prosta, pokazana w sposób nieprzekombinowany historia, w której naturalny humor idealnie współgra z częstokroć gorzką i bezwzględną prozą życia. Natomiast sam Palkowski udowadnia, że kino czuje bardzo dobrze i dokładnie wie, jak ciekawie i dla ludzi opowiedzieć swoją fabułę.
Szczegóły oraz ceny biletów na Nocny Maraton Filmowy na stronie Twojego kina: www.multikino.pl

----------
Koncert Pink "Live From Wembley Arena"
14 maja o godz. 20:00

Era, Sony Music, Multikino zapraszają na koncert na wielkim ekranie w aż 19 kinach Multikino i Silver Screen w całej Polsce! Era muzyki na wielkim ekranie:
Data: 14 kwietnia 2009 (czwartek)
Start: 20:00
Wykonawca: Pink
Tytuł: “Live From Wembley Arena"
Nośnik: DVD
Czas trwania: 120 min.
Dźwięk: DD 5.1 angielski,
Format video:16:9
Dystrybucja: Sony Music
Opis Koncertu:

W ramach cyklu imprez "Era muzyki na wielkim ekranie", już 14 maja, zobaczymy perfekcyjny koncert PINK "Live From Wembley Arena" (Sony Music, Wembley Arena, Anglia, Londyn, 2007).
Koncert odbędzie się w aż 19 kinach sieci Multikino i Silver Screen w całej Polsce! O godzinie 20:00 w czwartek rozpocznie się niesamowite show, w wykonaniu czołowej, bijącej rekordy popularności gwiazdy, światowej muzyki Pop - Pink.
120 minut materiału - Live From Wembley Arena to nie tylko genialny wyrywający z fotela kinowego koncert, to także materiały dodatkowe - dokument zrealizowany podczas finalnego londyńskiego koncertu zatytułowany "On The Road With Pink". Dokument przybliża życie gwiazdy oraz życie za kulisami podczas trasy europejskiej. Widzowie zobaczą także dwa rarytasy, niepublikowane nigdy dotąd wersje utworów: Crash & Burn i U + Ur Hand (Bimbo Jones Remix).
Koncert Pink "Live From Wembley Arena" to oszałamiające kostiumy, perfekcyjna sceniczna choreografia i scenografia oraz przede wszystkim zbiór największych hitów wokalistki w wersji live !

Informacje dodatkowe:
- Najnowszy album PINK "Funhouse" do nabycia w sklepach w specjalnej cenie !

Lista utworów:

1.Opening
2.‘Cuz I Can
3.Trouble
4.Just like a pill
5.Who knew
6.I’m not dead
7.Stupid girls
8.Spanish Dance
9.There You go
10.God is a DJ
11.Fingers
12.Family portrait
13.The one that got away
14.Dear mr. President
15.What’s up?
16.U + Ur hand
17.18 wheeler
18.Don’t let me get me
19.Leave me alone (I’m Lonely)
20.Nobody Knows
21.Get the party started
22.materiały dodatkowe

Ceny biletów:
15 zł normalny,
10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

Sponsor główny koncertu: "Era muzyki na wielkim ekranie"

Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Pink "Just like a pill" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 111 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH

Patroni medialni: Onet.pl, stopklatka.pl, s2o.tv, grono.net, korba.pl, infomusic.pl, cgm.pl,  Viva Polska oraz Radio Eska

Szczegóły na www.multikino.pl oraz www.muzyka.era.pl

----------
Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

Od 2 maja, w każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast od 3 maja, w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  

Sobotnie "Poranki z Nickiem" Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora. Podczas każdego spotkania prezentowane będę 3 bajki, ich łączny czas trwania to ok. 60 minut.

Majowy repertuar "Poranków z Nickiem" wygląda następująco:
16 maja: SpongeBob Kanciastoporty, Danny Phantom, Szanowni Państwo X  
23 maja: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron, Back at the Barnyard,    
30 maja: SpongeBob Kanciastoporty (2 odcinki), Dora poznaje świat  

Współorganizatorem "Poranków z Nickiem" jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.


Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane będę 3 odcinki, łączny czas spotkania to ok. 70 min.

Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w  przeróżnych sytuacjach.  Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.


Rezerwacji na sobotnie "Poranki z Nickiem" i niedzielne "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!" będzie można dokonywać na stronach www.multikino.pl

Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalna przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.

Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Gra Dla Dwojga
Multibabykino to autorski projekt, przygotowany specjalnie dla mam lub ojców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Rodzic ma niepowtarzalną okazję do obejrzenia nowości kinowych w towarzystwie dziecka.
Multibabykino to również miejsce spotkań młodych rodziców, czas na dzielenie się nowymi doświadczeniami, radościami oraz odskocznia od codziennych zajęć. To również znakomita okazja dla najmłodszych do zawarcia pierwszych przyjaźni.
Podczas filmu, na sali zostaje podwyższona temperatura, ściemnione światło oraz ściszony dźwięk. Sala wyposażona jest w przewijaki, pieluszki, chusteczki oraz zabawki dla dzieci.

Cena biletu: 15 zł

O filmie: Bohaterami opowieści jest para długoletnich kochanków, którzy pracują jako szpiedzy po dwóch przeciwnych stronach. Przychodzi jednak moment, w którym oboje muszą podjąć współpracę zawodową by ukraść cenny produkt należący do pewnej korporacji.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone