: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-05-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Noc W Muzeum 2: Ucieczka Z Wystawy
reżyseria: Shawn Levy
scenariusz: Robert Ben Garant, Thomas Lennon
obsada: Ben Stiller, Amy Adams, Owen Wilson, Robin Williams  
familijny/przygodowy, USA, 2009

Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

Wojna Polsko-Ruska
reżyseria: Xawery Żuławski
obsada: Borys Szyc, Roma Gąsiorowska  
komediodramat, Polska, 2009, 98 min

Ekranizacja książki Doroty Masłowskiej "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". Jest to pierwsza polska powieść dresiarska. W głównej warstwie narracyjnej opowiada o przygodach dresiarza Silnego z pięcioma kolejnymi dziewczętami. Jednocześnie stanowi nadrealistyczną alegorię polskiej tożsamości narodowej w rzeczywistości małego miasta w województwie pomorskim.  

Piątek 13
reżyseria: Marcus Nispel
scenariusz: Damian Shannon, Mark Swift
obsada: Jared Padalecki, Danielle Panabaker, Amanda Righetti, Derek Mears  
horror, USA, 2009, 97 min

Remake klasycznego horroru pt. "Piątek trzynastego".  
Whitney (Amanda Righetti), Clay (Jared Padalecki), Mike (Nick Mennell), Jenna (Danielle Panabaker) i Trent (Travis Van Winkle) to młodzi ludzie, którzy wraz z innymi przyjaciółmi spędzają czas na obozie nad jeziorem Crystal Lake. Jednak pozornie spokojny i beztroski weekend zamienia się w koszmar, kiedy każdy z nich staje się celem polowania maniaka z maczetą, znanego jako Jason Voorhees (Derek Mears).

----------

Imprezy

Nocny Maraton Filmowy z premierowym filmem "Wojna polsko-ruska" - Tylko w Twoim Multikinie!

Sieć Multikino zaprasza ponownie kinomaniaków na Nocny Maraton Filmowy. Mamy przyjemność zaprosić na prawdziwą filmową ucztę. 22 maja (piątek) widzowie w Multikinach będą mogli zobaczyć 2 znakomite filmy! W tym premierowy, wchodzący tego dnia na ekrany polskich kin, film "Wojna polsko-ruska".

- Rezerwat,
- Wojna polsko-ruska – premierowo !

o filmach:

Wojna Polsko-Ruska - premiera
"Terry Gilliam doczekał się polskiego odpowiednika. Jest nim Xawery Żuławski. Ponoć nieprzekładalna na język filmowy "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną" Masłowskiej okazała się wspaniale wybrzmiewać w filmowej rzeczywistości. Dzięki Xaweremu Żuławskiemu. Niezwykle wyczekiwana adaptacja najgłośniejszego literackiego debiutu ostatnich lat spełnia pokładane w niej nadzieje. Pełen wirtuozerskich scen, mięsistych dialogów i ukrytych na dnie obserwacji na temat współczesności film na podstawie powieści wejherowskiej pisarki to coś, czego polskie kino dotychczas nie widziało….
….Szalona jazda bez trzymanki, jaka staje się udziałem widza, nie ma odpowiednika w polskiej kinematografii. W pewien sposób Xawery Żuławski "Wojną polsko-ruską" kontynuuje filmowe tradycje ojca, również balansującego na cieniutkiej linie, rozpiętej między geniuszem a pseudointelektualnym bełkotem, między głębią a banałem. Pesymistyczna w wymowie adaptacja Masłowskiej ogrywa, na szczęście, swój ponury przekaz potężną dawkę ironii, sarkazmu i dystansem twórców do prezentowanej odbiorcy opowieści. Podobnie było w piętnującym biurokracyjny system"Brazil" Terry'ego Gilliama. Jednak duet Żuławski-Masłowska nie kopiuje. "Wojna polsko-ruska" to dzieło osobne, w którym dokonano niemożliwego i jeszcze da się to z zainteresowaniem oglądać. Czyżby polski film roku?"

Rezerwat
Ten film powinien się podobać. Nazywany na początku "Praskimi mirażami", dziś już jako "Rezerwat", debiut Łukasza Palkowskiego jest jedną z bardziej radosnych oraz błyskotliwych filmowych odsłon, jakie można było oglądać w ostatnim czasie.
Reżyser bez kompleksów, odważnie i ze swobodą, od pierwszej sceny buduje żywiołową, nie pozbawioną osobliwego wdzięku, a w konsekwencji jakże udaną, środowiskową komedię. Z filmu bije pozytywne ciepło. To w sumie prosta, pokazana w sposób nieprzekombinowany historia, w której naturalny humor idealnie współgra z częstokroć gorzką i bezwzględną prozą życia. Natomiast sam Palkowski udowadnia, że kino czuje bardzo dobrze i dokładnie wie, jak ciekawie i dla ludzi opowiedzieć swoją fabułę.
Szczegóły oraz ceny biletów na Nocny Maraton Filmowy na stronie Twojego kina: www.multikino.pl


Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

Od 2 maja, w każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast od 3 maja, w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Noc W Muzeum: Ucieczka Z Wystawy
Multibabykino to autorski projekt, przygotowany specjalnie dla mam lub ojców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Rodzic ma niepowtarzalną okazję do obejrzenia nowości kinowych w towarzystwie dziecka.
Multibabykino to również miejsce spotkań młodych rodziców, czas na dzielenie się nowymi doświadczeniami, radościami oraz odskocznia od codziennych zajęć. To również znakomita okazja dla najmłodszych do zawarcia pierwszych przyjaźni.
Podczas filmu, na sali zostaje podwyższona temperatura, ściemnione światło oraz ściszony dźwięk. Sala wyposażona jest w przewijaki, pieluszki, chusteczki oraz zabawki dla dzieci.

Cena biletu: 15 zł

O filmie: Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone