: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-05-2009 | ELBLĄSKA MASAKRA PŁYTĄ WINYLOWĄ Edycja II

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję "Elbląskiej Masakry Płytą Winylową".
Zgodnie z zamierzeniami postaraliśmy się jeszcze bardziej i bez wątpienia zapowiada się dużo lepsza impreza. Za deckami stanie m. in.
DJ. BezKsywy - jeden z czołowych polskich turntablistów oraz DJ-ów hip hopowych, rezydent takich klubów jak Parlament (Gdańsk), QSC (Olsztyn) czy The Fresh (Warszawa).
Tym razem postanowiliśmy nie ograniczać się jedynie do rapu, w prezentowanych przez DJ-jów setach będzie można usłyszeć również R&B, funk oraz dubstep. Planujemy również występ grupy młodych elbląskich raperów "Nowy Początek", którzy swoją przygodę z muzyką oraz występami scenicznymi zaczęli bardzo wcześnie, i uważamy że warto ich zobaczyć na żywo. Impreza odbędzie się w piątek 29 maja w Old Pubie "Jaszczur" (Stare Miasto, Ul. Wigilijna 6).
Start planujemy na godzinę 20.00, wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich. Na naszej oficjalnej stronie internetowej www.empw.pl można pobrać mixtape'y DJ-a BezKsywy oraz przygotowany specjalnie na tą edycję EMPW dubstepowy promomix MF Goona. Zapraszamy również na oficjalny myspace DJ-a BezKsywy: www.myspace.com/djbezksywy

EMPW Crew

EMPW Crew
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone