: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-05-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Potwory Kontra Obcy 3D
reżyseria: Rob Letterman, Conrad Vernon
animowany, USA, 2009, 94 min

Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez….meteor, co powoduje że rośnie do niewiarygodnych rozmiarów 49 stóp. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą.

Duch Moich Byłych
reżyseria: Mark Waters
scenariusz: Jonathan Lucas, Scott Moore
komedia romantyczna, USA, 2009

Bohaterem jest Connor, kobieciarz, który przybywa na ślub młodszego brata i jego narzeczonej. Podczas uroczystości głównego bohatera nawiedzają dawne sympatie, m.in. najlepsza przyjaciółka panny młodej.

Stan Gry
reżyseria: Kevin Macdonald
scenariusz: Tony Gilroy, Billy Ray, Matthew Michael Carnahan
obsada: Jason Bateman, Rachel McAdams, Russell Crowe, Ben Affleck, Helen Mirren
dramat/kryminał/thriller, USA, Wielka Brytania, 2009, 118 min

Film rozpoczyna się morderstwem kochanki pewnego wpływowego polityka. W dochodzeniu, które ma doprowadzić do schwytania mordercy, poza policjantami, biorą też udział dziennikarze.

----------
Imprezy
Dzień Dziecka dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy grupy zorganizowane na ten szczególny dzień do Multikina. Dla naszych najmłodszych widzów mamy do zaoferowania filmy z bieżącego repertuaru oraz przed seansami konkursy z nagrodami.

Potwory Kontra Obcy 3D - Pewnego pięknego dnia na Ziemie spadł meteoryt i trafił w uroczą Susan. Tajemnicza substancja wypełniająca meteoryt sprawiła, że Susan zmieniła się w olbrzymkę i została przez władze potraktowana jak zwyczajny potwór. Zamknięto ją w tajnym ośrodku. Tam poznała profesora Karalucha oraz resztę dziwacznych stworów.
Susan spędziłaby w tym ośrodku resztę życia, gdyby nie to, że Ziemi zaczęli zagrażać kosmici. Jedynym ratunkiem są...potwory! Tylko one mogą zmierzyć się z potęgą obcych. Susan i jej nowi koledzy ruszają na ratunek naszej planecie.
Cena biletu - 15 zł/osoba,
Godziny porannych seansów: 9:10, 11:40, 13:45…

Noc W Muzeum 2 - Akcja zaczyna się w momencie, gdy nocny strażnik Larry Daley porzuca swoje nisko-dochodowe zajęcie i zostaje twórcą produktów reklamowych Daley Devices. Wydaje się, że wreszcie zaczęło mu się układać, a jednak Larry czuje, że czegoś mu brakuje. Odwiedza Muzeum Historii Naturalnej, gdzie przeżył swego czasu niezwykłą przygodę i ze smutkiem odkrywa, że eksponaty (które stały się jego przyjaciółmi) mają trafić do magazynów... udaje się do największego muzeum na świecie, Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz".
Cena biletu: 12 zł/osoba,
Godziny porannych seansów: 10:00, 12:40…

Lato Muminków - Spokojny letni dzień w Dolinie Muminków zostaje nagle przerwany przez wybuch wulkanu, który wywołuje powódź. Jest to tragiczne w skutkach wydarzenie dla zamieszkujących ją sympatycznych stworzonek . Wody wzrastają coraz wyżej , ale  w końcu Rodzina Muminków odnajduje schronienie w pływającym domu . Okazuje się , że nie jest to zwykłe miejsce zamieszkania, a wspaniały teatr , zamieszkiwany  przez  wielbicielkę  tego rodzaju  sztuki  -  Emmę, która  z  początku  niechętnie  nastawiona  do  nowych towarzyszy, z czasem jednak godzi się im pomóc.
Cena biletu: 12 zł/osoba
Godziny seansu: 9:00, 11:00

Hannah Montana - Przeniesiona z serialu telewizyjnego historia nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą, a w tajemnicy przed przyjaciółmi odnosi sukcesy jako piosenkarka Hannah Montana. Kiedy popularność Hanny Montany rośnie, ojciec Miley Stewart namawia ją na wakacje w Tennessee, rodzinnym miasteczku dziewczyny. Chce by jego córka  przemyślała, co tak naprawdę jest ważne w życiu, na czym jej tak naprawdę zależy.
Cena biletu: 12 zł/osoba
Godzina seansu: 9:00

Przez grupę zorganizowaną rozumie się grupę liczącą minimum 15 osób. Na każde zamknięte 15 osób przypada jeden opiekun, który wchodzi na film za darmo. Opiekunowie mogą odebrać kawę gratis za okazaniem biletu dla opiekuna.

Grupy szkolne mogą zamówić zestawy w specjalnej cenie:
Szkolny: 4 zł (popcorn szkolny solony + soczek Cappy); 6 zł (popcorn szkolny karmelowy + soczek Cappy);
Z klasą: 6 zł (popcorn mały solony + napój Cola, Fanta lub Sprite 0,4l ), 8 zł (popcorn mały karmelowy + napój Cola, Fanta lub Sprite 0,4l)

Informacje oraz rezerwacja
Marcin Derecki
502-555-992
elblag@multikino.pl

---------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Duchy Moich Byłych

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, maluszki, na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem mała społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestawy zabawek zadowolą gusta niejednego malucha. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami.

Kino oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślało również o wygodzie rodziców.
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Na przełomie maja i czerwca zostały zaplanowane m.in. takie tytuły jak: "Noc W Muzeum 2", "Wojna Polsko-Ruska", "Afonia I Pszczoly", "Duchy Moich Bylych", czy "U Pana Boga Za Miedza".

----------
Kino Na Obcasach
2 czerwca o godz. 19:00
Ja Cię Kocham A Ty Z Nim
reżyseria: Peter Hedges
scenariusz: Pierce Gardner, Peter Hedges
obsada: Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook
komediodramat, USA, 2007, 98 min

Historia pewnego wdowca samotnie wychowującego trzy córki i piszącego porady dla rodziców w lokalnej gazecie. Jego surowe zasady moralne wystawione zostaną na próbę, kiedy bez pamięci zakochuje się w narzeczonej swojego młodszego brata.

Multikino.




komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone