: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-06-2009 | Krist Van D w Sulavie

Już w sobotę (06.06.2009) w dyskotece Sulava zagra Krist Van D!!!

Czy jesteś zmęczony całym tygodniem w szkole bądź w pracy? Masz już wszystkiego dość jak za oknem świeci piękne słońce i przypominają się ostatnie wakacje? Otóż jest szansa na ukojenie Waszych cierpień. Pamiętacie może zeszłoroczny hit wakacji pod tytułem "You are the one" w wykonaniu Krist Van D? Z pewnością je pamiętacie i od razu się przypomniały te dyskoteki do białego rana i różne inne wakacyjne szaleństwa...

Otóż w najbliższą Sobotę to jest 6 czerwca w dyskotece Sulava dla wszystkich spragnionych wakacyjnych wrażeń zagra sam wcześniej wspomniany Krist Van D, tak tak to nie pomyłka Mega Imprez ciąg dalszy. Wstęp na tą imprezę to tylko 10zł! A w tym jak zwykle wesoły autobus, który po imprezie odwiezie was całych i zdrowych do domu! Na supporcie jak zwykle znakomity team rezydentów klubu Sulavy.

Dj, producent, remixer.
Urodzony 25.01.1979r. w Polsce, wychowywał się w małej miejscowości na granicy polsko-niemieckiej. Obecne miejsce zamieszkania: Poznań. Od kilku lat działa również w Niemczech. Praktykowane gatunki to: muzyka elektroniczna (house, electro, trance).
Od kilku lat występuje w polskich i zagranicznych klubach.
Współpracuje ze znanymi DJ-ami i producentami europejskiej sceny klubowej: DJ NOVUS (GROOVE COVERAGE), MATTHIAS MENCK (BROOKLYN BOUNCE), THE MATRIX (CREAMTEAM), SHAUN BAKER, STEVE MURANO.
Umiejętności i doświadczenia zdobyte we współpracy z innymi zaowocowały realizacją własnych pomysłów muzycznych.
W pierwszej połowie 2003 roku wchodzi do studia berlińskiej wytwórni MSP Music. Efektem pracy jest pierwszy maxi singiel na płycie CD. Krążek zatytułowany Fl y With Me pojawia się jako promo 1 czerwca 2003 roku. Utwór odnosi duży sukces w klubach, pojawiając się na playlistach dj-ów przez długi okres czasu.
7 lutego 2004 r. na półkach sklepowych w Polsce pojawił się kolejny maxi singiel ( tzw.: EP-ka ), zatytułowany Nothing. Na krążku znalazł się między innymi remix tytułowego utworu, zrealizowane przez znanego z hitu Explode Shaun Baker'a (Wielka Brytania) oraz remix kontrowersyjnego rapera Karramby. Materiał promował videoklip, zrealizowany do tytułowego utworu, dostępny również jako bonustrack na płycie.
Pod koniec 2005 roku do stacji radiowych trafił maxi singiel pt. ?Waiting For Love? nagrany wspólnie z Gosią Andrzejewicz. Utwór oraz teledysk promował płytę Krist Van D & Friends vol.1, która pojawiła się w marcu 2006 roku na półkach sklepowych. Na krążku poza produkcjami autora znalazło się również kilka utworów zaproszonych artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.

W październiku 2006 ukazała się na terenie kraju nowa płyta maxi CD "Beautiful" oraz teledysk promujący, niebawem pojawił się również w postaci płyty winylowej.
Na początku 2007 roku pojawił się singiel oraz teledysk: Liquid Love, we wspólnym projekcie Iguana & Krist Van D.

W czerwcu 2007 pojawił się w stacjach radiowych oraz TV w całej Polsce singiel Krist Van D - You Are The One. Utwór podbija w krótkim czasie listy przebojów osiągając pierwsze miejsca oraz grany jest na najwyższych rotacjach. Uznawany był za hit lata 2007.

W marcu 2008 do stacji radiowych trafił nowy singiel Keep Your Smile. W stacjach TV ukazał się również teledysk do tego nagrania. Jak w poprzednim hicie You Are The One wokal należał również do czarnoskórej wokalistki. Na singlu znalazło się 10 remiksów w różnorodnych stylach muzycznych, wykonanych przez znakomitych artystów zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny klubowej.
Na początku września 2008 ukazał się kolejny singiel pt. Sunshine
Cdn...

Dla wszystkich niezorientowanych podsyłamy linka do kilku utworów właśnie Krist Van D!


My tam będziemy z pewnością!

Dzd
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone