: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

09-06-2009 | Co nowego w Multikinie

X-Men Geneza: Wolverin
reżyseria: Gavin Hood
scenariusz: David Benioff
obsada: Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber, Dominic Monaghan  
akcja/fantastycznonaukowy, USA, 2009, 107 min

Film pomyślany jest jako prequel serii, a jego akcja będzie się działa przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwszym filmie o mutantach. Dowiemy się z niego między innymi jak młody chłopak James Howlett stał się trudnym do powstrzymania Rosomakiem.

----------
Imprezy

5 edycja Nocy Kina już 19 czerwca od 23:00 w Multikinie!
Noc Kina to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat, podzielone na ulubione kategorie filmowe. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina widzowie mogą oglądać filmy do białego rana, przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali na salę!
Noc Kina to prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka:
- pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych
- pokazy 10-11 różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych – możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności
- pokazy filmów w 6 ulubionych kategoriach: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, kino polskie oraz filmy europejskie. Podczas imprezy w Multikinach nie zabraknie dodatkowych atrakcji.
- specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. produkty w promocyjnych cenach i dolewka Coca-Coli gratis). Podczas Nocy Kina przewidziane są, także konkursy z nagrodami.
- Filmy z 6 kategorii filmowych: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, polskie oraz kategoria specjalna piątej edycji Nocy Kina: europejskie.

Filmy na 5 Edycji Nocy Kina 2009:
komedie
- Tajne przez poufne
- Dziewczyna mojego kumpla

horrory
- Eden Lake
- Oko

dramaty
- Lektor
- Gran Torino

oscarowe
- Slumdog: Milioner z ulicy
- Niezwykły przypadek Benjamina Buttona

polskie
- Włatcy Móch
- Ile waży Koń Trojański?

europejskie
- Gomorra
- Młode Vino

Ceny biletów: 17 zł normalny oraz 13 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, posiadaczy karty kredytowej Multikino.
Promocja biletowa PayPass: Przy płatności za pomocą kart zbliżeniowych PayPass (w sieci Multikino) – 2 bilety w cenie jednego!
Bilet na piątą edycję Nocy Kina upoważnia do wstępu do kina i przemieszczania się między wszystkimi salami kinowymi do białego rana!
Szczegółowe repertuary kin oraz regulamin NOCY KINA - 19 czerwca 2009 na stronach www.multikino.pl

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Wojna Polsko-Ruska
Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, maluszki, na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem mała społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie  oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestawy zabawek zadowolą gusta niejednego malucha. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami.

Kino oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślało również o wygodzie rodziców.
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Na przełomie maja i czerwca zostały zaplanowane m.in. takie tytuły jak: "Noc W Muzeum 2", "Wojna Polsko-Ruska", "Afonia I Pszczoly", "Duchy Moich Bylych", czy "U Pana Boga Za Miedza"

----------
Kino Na Obcasach
2 czerwca o godz. 19:00

Ja Cię Kocham A Ty Z Nim
reżyseria: Peter Hedges
scenariusz: Pierce Gardner, Peter Hedges
obsada: Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook  
komediodramat, USA, 2007, 98 min

Historia pewnego wdowca samotnie wychowującego trzy córki i piszącego porady dla rodziców w lokalnej gazecie. Jego surowe zasady moralne wystawione zostaną na próbę, kiedy bez pamięci zakochuje się w narzeczonej swojego młodszego brata.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone