: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-06-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera
Transformers: Zemsta Upadłych
reżyseria: Michael Bay
scenariusz: Ehren Kruger, Alex Kurtzman, Roberto Orci
obsada: Shia LaBeouf, Megan Fox
fantastycznonaukowy, USA, 2009
Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła.  

Premiery
Narzeczony Mimo Woli
reżyseria: Anne Fletcher
scenariusz: Pete Chiarelli
obsada: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson
komedia romantyczna, USA, 2009
Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych.

U Pana Boga Za Miedzą
reżyseria: Jacek Bromski
scenariusz: Jacek Bromski
obsada: Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Mieczysław Fiodorow  
komedia, Polska, 2009
Trzeci film po "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga w ogródku", którego bohaterami są mieszkańcy podlaskiej miejscowości Królowy Most. Tym razem ich spokój burzy przybycie atrakcyjnej, dojrzałej i samotnej instruktorki, której zadaniem jest przeszkolenie miejscowych policjantów w obsłudze komputera. Do Królowego Mostu przyjeżdża także, po latach spędzonych w Ameryce, Staś Niemotko. Tymczasem burmistrz, komendant i ksiądz żyją wyborami na stanowisko tego pierwszego, którego fotel zabiega również inny kandydat, miejscowy przedsiębiorca, prawdziwy człowiek sukcesu.  

Udręczeni
reżyseria: Peter Cornwell
scenariusz: Adam Simon, Tim Metcalfe
obsada: Elias Koteas, Amanda Crew, Virginia Madsen, Kyle Gallner, Martin Donovan
horror/thriller, USA, 2008
Głównymi bohaterami opowieści są rodzice, który muszą przeprowadzić się w pobliże kliniki, w której leczony jest ich chory na raka nastoletni syn. Wkrótce po przeprowadzce do nowego domu okazuje się, że wcześniej znajdowała się w nim kostnica, a poza tym dom skrywa także inne mroczne tajemnice. Najprawdopodobniej to właśnie one są przyczyną niezwykłych objawów choroby ich chłopca, a także innych nadprzyrodzonych zjawisk, których doświadcza rodzina.  

----------
Imprezy

5 edycja Nocy Kina już 19 czerwca od 23:00 w Multikinie!
Noc Kina to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat, podzielone na ulubione kategorie filmowe. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji NOCY KINA widzowie mogą oglądać filmy do białego rana, przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali na salę!
Noc Kina to prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka:
- pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych
- pokazy 10-11 różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych – możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności
- pokazy filmów w 6 ulubionych kategoriach: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, kino polskie oraz filmy europejskie. Podczas imprezy w Multikinach nie zabraknie dodatkowych atrakcji.
- specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. produkty w promocyjnych cenach i dolewka Coca-Coli gratis). Podczas Nocy Kina przewidziane są, także konkursy z nagrodami.
- Filmy z 6 kategorii filmowych: komedie, horrory, dramaty, oscarowe, polskie oraz kategoria specjalna piątej edycji Nocy Kina: europejskie.
Filmy na 5 Edycji Nocy Kina 2009:

komedie
- Tajne Przez Poufne
- Dziewczyna Mojego Kumpla

horrory
- Martwą Rzekę
- Oko

dramaty
- Lektor
- Gran Torino

oscarowe
- Slumdog: Milioner Z Ulicy
- Niezwykły Przypadek Benjamina Buttona

polskie
- Włatcy Móch
- Ile Waży Koń Trojański?

europejskie
- Gomorra
- Młode Vino

Ceny biletów: 17 zł normalny oraz 13 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, posiadaczy karty kredytowej Multikino.
Promocja biletowa PayPass: Przy płatności za pomocą kart zbliżeniowych PayPass (w sieci Multikino) – 2 bilety w cenie jednego!
Bilet na piątą edycję Nocy Kina upoważnia do wstępu do kina i przemieszczania się między wszystkimi salami kinowymi do białego rana!
Szczegółowe repertuary kin oraz regulamin NOCY KINA - 19 czerwca 2009 na stronach www.multikino.pl

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Anioły I Demony

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, maluszki, na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem mała społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie  oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestawy zabawek zadowolą gusta niejednego malucha. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami.

Kino oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślało również o wygodzie rodziców.
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać.


Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Na przełomie maja i czerwca zostały zaplanowane m.in. takie tytuły jak: "Noc W Muzeum 2", "Wojna Polsko-Ruska", "Afonia I Pszczoly", "Duchy Moich Bylych", czy "U Pana Boga Za Miedza".

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

----------
Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

W każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  

Sobotnie "Poranki z Nickiem" Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora.

Współorganizatorem "Poranków z Nickiem" jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane będę 3 odcinki.

Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w  przeróżnych sytuacjach.  Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.


Rezerwacji na sobotnie "Poranki z Nickiem" i niedzielne "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!" będzie można dokonywać na stronach www.multikino.pl

Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalna przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.

Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone