: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-06-2009 | ROBERT M Kurs na Wyższy Poziom!

Wyobrażacie sobie producenta, który tworzy bity dla ekip hip-hopowców, a jednocześnie jego produkcją otwiera swojego seta sam Tiesto? Wiecie już o kim mowa?

To Robert M -  producent dźwięków spod znaku electro i house , którego utwory wspierają takie postaci jak Marco V, Benny Benassi, Sasha, Moguai, Tom Novy, Markus Schulz, Bush 2 Bush oraz sam Tiesto.

Robert M jest  bardzo dobrze znany za granicą , ale w Polsce ciężko było go usłyszeć - jego pierwszą polska "masową  produkcją"   był bit do utworu "W aucie" Sokoła i Pono uznany przez niektóre media za hit ubiegłego roku .

Debiutancki album Roberta M  "Taxi" to osiemnaście  utworów , w produkcji których udział wzięło ponad dwudziestu gości z Polski i z zagranicy. Przebojowe produkcje Roberta M wsparli tu min. Dirty Rush , Stephen Pickup, Alex Martello, Yoann Feynman, Falko Richtberg , Chicko Chiquita,  Wojtek Sokół , Marysia Starosta, Jędker Realista , Blady Kris , Deszczu Strugi i wielu innych znakomitych artystów.

Radiowa wersja singla  "Free"  na dobre zagościła już w rozgłośniach radiowych a teledysk do tego utworu szaleje w muzycznych stacjach telewizyjnych.

Robert M odnalazł własną nutę i rytm, a co najważniejsze, opanował je po mistrzowsku - album "Taxi" , którego premiera odbędzie się 29 czerwca  jest na to dowodem.

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone