: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

01-07-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiera
Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów
film wyświetlamy w dwóch kopiach:
kopia 3D - wersja trójwymiarowa w okularach
kopia analogowa - wersja standardowa

reżyseria: Carlos Saldanha
głosy: Cezary Pazura, Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski, Waldemar Barwiński, Karina Szafrańska
animowany/familijny/przygodowy, USA, 2009
Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębnego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej.

----------
Imprezy
Klub Filmowy Seniora
2 lipca o godz. 14:00

W pierwszy czwartek każdego miesiąca, o godz. 14:00, cena biletu 12 zł, zróżnicowany repertuar filmowy o wysokim poziomie artystycznym - to główne cechy składające się na opis nowego projektu realizowanego w Multikinie.

Aktywny senior to szczęśliwy senior. Seniorzy, którzy kochają kino i dobre towarzystwo, zapraszamy do  Klubu Filmowego Seniora organizowanego  przez sieć Multikino.  

Na  spotkaniu Klubu Filmowego Seniora (2 lipca, o godz.: 14:00) zostanie zaprezentowany następujący filmy:

U Pana Boga Za Miedzą: Trzeci film po "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga w ogródku", którego bohaterami są mieszkańcy podlaskiej miejscowości Królowy Most. Tym razem ich spokój burzy przybycie atrakcyjnej, dojrzałej i samotnej instruktorki, której zadaniem jest przeszkolenie miejscowych policjantów w obsłudze komputera. Do Królowego Mostu przyjeżdża także, po latach spędzonych w Ameryce, Staś Niemotko. Tymczasem burmistrz, komendant i ksiądz żyją wyborami na stanowisko tego pierwszego, którego fotel zabiega również inny kandydat, miejscowy przedsiębiorca, prawdziwy człowiek sukcesu.  

Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni będą opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone będą na salach warunki zadowalające Seniorów, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności podłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse będą miały osoby powyżej 55 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.  

Cena biletu: 12 zł

Prowadzona jest rezerwacja na Klub Filmowy Seniora na www.multikino.pl
Zarezerwowane bilety będą do odebrania najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem danego seansu.

Bieżące informacje o Klubie Filmowym Seniora na www.multikino.pl

---------
Kino Na Obcasach
W pierwszy wtorek miesiąca czyli 07 lipca o godz.19.00, odbędzie się cykliczna impreza "Kino na obcasach"

jest to nietuzinkowa forma spędzenia wolnego czasu.
Tym razem w centrum zainteresowania znalazły się KOBIETY - ze swoimi pasjami, potrzebami oraz problemami.
Już w środku tygodnia Panie mogą zrelaksować się, przestać patrzeć na zegarek - wystarczy w gronie koleżanek wybrać się do Multikina, zasiąść wygodnie w kinowym fotelu i oderwać się od codzienności.
Przeżyć kilka godzin w atmosferze absolutnej kobiecości.

Tematem przewodnim imprezy będą imprezy organizowane przez Galerię EL (koncerty, wystawy) oraz
Zakład Kosmetyczny "WERSAL-SPA", który przedstawi swoją ofertę z zakresu włosów, paznokci, depilacji oraz kosmetyki.
Podczas tej prezentacji jedna z Pań będzie miała okazję skorzystać z darmowej depilacji stałej pach.

Podczas tego spotkania do wygrania będzie dużo atrakcyjnych nagród .

Po prezentacji odbędzie się pokaz filmu Narzeczony Mimo Woli.

Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkie Panie !

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Narzeczony Mimo Woli
Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Warunki są bardzo sprzyjające dla maluchów, które chętnie śpią podczas seansów. Co ważne, maluszki, na czas wyjścia rodziców do kina nie muszą być odstawione od piersi mamy. Podczas Multibabykino tworzy się bowiem mała społeczność, która doskonale rozumie potrzeby małego człowieka.

Dzieci, dla których godzina 12-sta nie jestem porą popołudniowej drzemki, bardzo chętnie  oddają się zabawą na specjalnie przygotowanych mini placach zabaw. Miejsca na zabawę jest wystarczająco dużo, szczególnie pod ekranem kinowym. Zestawy zabawek zadowolą gusta niejednego malucha. Kina zaopatrzone są w maty edukacyjne, zabawki gimnastyczne, książeczki, pluszaki i klocki. Niejedno dziecko uczy się również stawiana pierwszych kroków właśnie na sali kinowej, gdzie podłoga wyłożona jest mięciutką wykładziną. Co śmielsi uczą się również chodzenia po schodach lub biegania za rówieśnikami.

Kino oprócz specjalnych warunków na potrzeby dzieci pomyślało również o wygodzie rodziców.
W salach kinowych, gdzie odbywają się seanse Multibabykino rozłożone są przewijaki, pieluszki oraz chusteczki nawilżające marki Pampers. Prócz tego rodzic może zostawić wózek w strzeżonych pomieszczeniach kinowych. W zamian otrzyma zaś bezpłatnie fotelik samochodowy (nosidełko), w którym podczas seansu filmowego, dziecko będzie mogło odpoczywać.


Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka. Na przełomie maja i czerwca zostały zaplanowane m.in. takie tytuły jak: "Noc W Muzeum 2", "Wojna Polsko-Ruska", "Afonia I Pszczoly", "Duchy Moich Bylych", czy "U Pana Boga Za Miedza".

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

---------
Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

W każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  

Sobotnie "Poranki z Nickiem" Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora.

Współorganizatorem "Poranków z Nickiem" jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane będę 3 odcinki.

Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w  przeróżnych sytuacjach.  Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Rezerwacji na sobotnie "Poranki z Nickiem" i niedzielne "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!" będzie można dokonywać na stronach www.multikino.pl

Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalna przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.

Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone