: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-07-2009 | Wanda Johnson w Galerii EL -15 Lipca

Mamy wielką przyjemność zaprosić was na nieco inną imprezę niż te do których przywykliście, otóż 15 lipca pod dachem Galerii EL odbędzie się koncert bluesowy w wykonaniu znakomitej Wandy Johnson i The Shrimp City Slim Band. Koncert ten odbędzie się jak wspomniałem 15 lipca o godzinie 19.00 w Galerii EL bilety do nabycia w cenie 20zł w kasie Galerii. Wszystkim znawcom tematu nie trzeba przedstawiać postaci jaką jest Wanda Johnson, ale dla niewtajemniczonych kilka najważniejszych wiadomości:

Urodziła się w 1963 r. w Południowej Karolinie w licznej rodzinie (ma osiem sióstr) o muzycznych tradycjach. Sama jednak zaczęła śpiewać dopiero w drugiej połowie lat 90., a debiutancką płytę „Call Me Miss Wanda” wydała dopiero w roku 2003. Na dobre jej kariera zaczęła się rozwijać, gdy poznała pianistę, bandleadera i kompozytora Gary'ego Erwina, znanego też jako Shrimp City Slim, producenta jej obu płyt. Jej występ na Chicago Blues Festival '2007 duża część krytyków uznała za największe wydarzenie tej imprezy.

Można również dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem 055 232 53 86.

Pozdrawiamy

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone