: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-07-2009 | Co nowego w Multikinie.

Przedpremiera

Kac Vegas
reżyseria: Todd Phillips
scenariusz: Jonathan Lucas, Scott Moore
obsada: Bradley Cooper, Justin Bartha, Heather Graham
komedia, USA, 2009

Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz - bandyta.


Premiery
Stary, Kocham Cię
reżyseria: John Hamburg
scenariusz: John Hamburg, Larry Levin
obsada: Paul Rudd, Rashida Jones, Jason Segel  
komedia, USA, 2009, 105 min

Peter Klaven to dobrze sytuowany agent ubezpieczeniowy, który ma wkrótce ożenić się z kobietą swych marzeń, Zooey. Jednak zanim to nastapi Peter będzie musiał rozwiązać jeden poważny problem. Musi znaleźć świadka, a nie ma ani jednego znajomego, który mógłby się tego podjąć.


Prawdziwa Historia Kota W Butach
reżyseria: Juliette Deschamps, Macha Makeioeff, Jerome Deschamps, Pascal Herold
scenariusz: Jerome Deschamps, Pascal Herold
animowany, Francja, 2009, 90 min

Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec.

----------
Imprezy

Era oraz Sony Music zapraszają na jedyny, wyjątkowy pokaz koncertu oraz zbioru teledysków niezaprzeczalnego Króla muzyki Pop. Koncert w hołdzie Michaelowi Jacksonowi odbędzie się 30 lipca w Multikinie!

Era Muzyki na Wielkim Ekranie - Tribute To Michael Jackson

- Koncert “Live In Bucharest: The Dangerous Tour"
- Teledyski “Number Ones - Visual Milestones"

30 lipca 2009 (czwartek), start: 20:00

Wykonawca: Michael Jackson
Tytuł koncertu: Live In Bucharest: The Dangerous Tour
Teledyski:
Firma fonograficzna: Sony BMG
Czas trwania imprezy:  ok. 230 min. (122 min. koncert + 91 min. teledyski)
Format Video: DVD PAL 4:3 (teledyski), DVD PAL 16:9 (koncert),
Format Audio: Dolby Digital 5.1,

Opis koncertu:
Dangerous Tour to jedno z największych tourne Michaela Jacksona w całej karierze artysty. W ciągu całej trasy, będąc w szczytowej formie, Król Popu zagrał 69 koncertów, które obejrzało prawie 3,5 mln fanów. Live In Bucharest: The Dangerous Tour, zrealizowany przez HBO został nagrany w Bukareszcie w 1992 roku. Koncert był transmitowany przez radio i pokazywany przez TV w ponad 60 krajach świata. Teraz mamy jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczyć ten koncert na kinowym ekranie. Pokaz odbędzie się w czwartek, 30 lipca 2009, o godzinie 20:00. Koncert "Tribute To Michael Jackson" odbędzie się w ramach cyklu "Era Muzyki na Wielkim Ekranie" we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen.

Złóżmy hołd Królowi! Niezapomniany koncert Michaela Jacksona z Rumunii, promujący płytę “Dangerous". Zapis ukazuje Jacksona jako mistrza spektakli koncertowych oraz genialnego performera. Zapierające dech w piersiach układy taneczne, efekty specjalne oraz kilkanaście największych hitów z całej jego kariery ze wszystkich solowych płyt. Najlepszy koncert Króla Popu na DVD!

Live In Bucharest: The Dangerous Tour (122 min.):

1. Jam
2. Wanna Be Startin' Somethin'
3. Human Nature
4. Smooth Criminal
5. I Just Can't Stop Loving You
6. She's Out Of My Life
7. I Want You Back
8. I'll Be There
9. Thriller
10. Billie Jean
11. Working Day And Night
12. Beat It
13. Will You Be There
14. Black Or White
15. Heal The World
16. Man In The Mirror

Teledyski - “Number ones - Video Milestones" (91 min.):

Zbiór największych przebojów Króla Popu, które zajęły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie.

1. Don't Stop 'Til You Get Enough  (Off The Wall)
2. Rock With You  (Off The Wall)
3. Billie Jean  (Thriller)
4. Beat It  (Thriller)
5. Thriller (Thriller)
6. Bad  (Bad)
7. The Way You Make Me Feel  (Bad)
8. Man In The Mirror  (Bad)
9. Smooth Criminal  (Bad)  
10. Dirty Diana  (Bad)
11. Black Or White  (Dangerous)
12. You Are Not Alone  (History)
13. Earth Song (History)
14. Blood On The Dancefloor (Blood on The Dancefloor)
15. You Rock My World (Invincible)

Ceny biletów na  koncert "Tribute To Michael Jackson":

15 zł normalny,
10 zł dla posiadaczy kart Multikinomaniaka, a także posiadaczy telefonów w sieci ERA, TAK TAK i HEYAH.

Wygraj podwójne zaproszenia! Ustaw utwór Michael Jackson "Billie Jean" w usłudze Granie Na Czekanie! Wyślij kod 333 na numer 333. Tylko dla użytkowników ERA, TAK TAK, HEYAH.


Szczegóły na www.multikino.pl oraz www.muzyka.era.pl

---------
Kino na Obcasach
4 sierpnia o godz. 20:00
Stary, Kocham Cię
Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00.
Tym razem 4 sierpnia, Multikino zaprasza wszystkie Kobiety na premierowy pokaz "Stary, kocham cię" w połączeniu z dodatkowymi atrakcjami wyłącznie dla Kobiet.


Podczas sierpniowego spotkania Kina Na Obcasach (4 sierpnia, godzi.: 20:00) zaprezentowany zostanie filmy:

"Stary, kocham cię"  
To najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących "męskich spotkań", dzięki którym ma nadzieję znaleźć prawdziwego kumpla. Poznaje m.in. uwielbiającego zabawę, charyzmatycznego Sydneya Fife (Jason Segel) - zupełne przeciwieństwo samego siebie - z którym szybko nawiązuje nić porozumienia. Jednak, im bliższy staje się Peterowi Sydney, tym bardziej cierpi na tym jego związek z Zooey. Ostatecznie Peter zostaje zmuszony do dokonania wyboru między narzeczoną a nowym kumplem.

Podczas sierpniowego spotkania Kina Na Obcasach, piwo Redds uprzyjemni Paniom oglądanie filmu oraz czerpanie rozrywki z dodatkowo przygotowanymi atrakcjami.

----------
Klub Filmowy Seniora w kinach Multikino
6 sierpnia o godz. 14:00
Wrogowie Publiczni

Podczas kolejnego spotkania Klubu Filmowego Seniora, 6 sierpnia, o godz. 14:00 zaprezentowane będą filmy:

Wrogowie publiczni - Opowieść o tym jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. To właśnie dzięki tym akcjom, kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z niezbyt wpływowej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.  

Film będzie prezentowany w 18 kinach sieci Multikino (MK) i Silver Screen (SS): Warszawa MK Złote Tarasy, Warszawa MK Ursynów, Wrocław MK Arkady, Poznań MK 51, MK Włocławek, MK Szczecin, MK Gdańsk, MK Bydgoszcz, MK Rybnik, MK Zabrze, MK Kraków, MK Elbląg, MK Koszalin oraz SS Gdynia, SS Łódź, w Warszawie SS Targówek, SS Wola i SS Mokotów (Europlex).

Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni są opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone są na salach warunki ich zadowalające, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności pogłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Cena biletu: 12 zł

--------
Sympatyczne Noce
6 sierpnia o godz. 20:00
Kac Vegas

Już 6 sierpnia (pierwszy czwartek miesiąca), o godz.: 20:00 zapraszamy na Sympatyczne Noce i przedpremierowy pokaz filmu Kac Vegas.

Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, którzy szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętni są do zawierania nowych znajomości. Kino staje się miejscem spotkań, zawierania znajomości, przełamywania barier i rodzajem Start-upu, do tego co wydarzy się później...

6 sierpnia podczas Sympatycznych Nocy zaprezentowana zostanie Przedpremierowo znakomita komedia Warner Bros. Pictures:

Kac Vegas - na dwa dni przed ślubem Doug (Justin Bartha) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (Bradley Cooper I Ed Helms) oraz przyszły szwagier Alan (Zach Galifianakis) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest zdewastowany, a przyszły pan młody zniknął bez śladu. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, co się stało. Do planowanego ślubu zostało niewiele czasu, więc razem próbują odtworzyć zdarzenia z poprzedniego wieczora, aby zrozumieć, co poszło nie tak, odnaleźć Douga i dowieźć go na czas do Los Angeles. Jednak im więcej prawdy odkrywają, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jakie tarapaty wpadli.


---------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Wrogowie Publiczni

Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

--------
Multikino przygotowało pokazy bajek, które cieszą się olbrzymią popularnością wśród najmłodszych widzów.  

W każdą sobotę, o godz. 11:00 prezentowany będzie cykl "Poranków z Nickiem".
Natomiast w każdą niedzielę, o godz. 11:00 Multikino zaprasza na "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!". Bilety na poranki będą w cenie 10 zł, a za dzieci poniżej 1 roku życia rodzic nie płaci.  Ta forma pokazów filmowych adresowana jest do szerokiej grupy dzieci w wieku 3-12 lat.  


Sobotnie "Poranki z Nickiem" Głównymi bohaterami spotkań będą m.in.: SpongeBob Kanciastoporty, Jimmy Neutron i Dora.


Współorganizatorem "Poranków z Nickiem" jest dziecięca stacja telewizyjna Nickelodeon Polska.


Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! Podczas każdego spotkania, prezentowane będę 3 odcinki.

Nurkuj Olly, Nurkuj! to opowieść o przygodach okręcików podwodnych i ich fascynującym życiu w morskich głębinach, gdzie poznają tajemnice podwodnego świata, chronią oceaniczną przyrodę, ratują morskie stworzenia. Głównymi bohaterami jest Olly i jego przyjaciółka Beth, którzy mieszkają w Centrum Badań Podwodnych głęboko pod powierzchnią oceanu, ale ich codzienne życie, praca i rozrywki nie odbiegają daleko od codziennej rzeczywistości ludzi. Otacza ich bajecznie kolorowy świat pełen koralowych raf, barwnych rybek, fantazyjnych glonów i skorupiaków, gdzie w krystalicznie czystej wodzie słońce odkrywa tajemnice głębin. Wszystkich mieszkańców podwodnego świata łączy wspólna troska o środowisko naturalne, w którym żyją.

Niedzielne Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj! przyniosą na pewno wiele emocjonujących momentów. Nauczą dzieci jak trzeba rozwiązać problemy i jak szukać rozwiązań w  przeróżnych sytuacjach.  Olly i Beth pokażą dzieciom jak ważna jest przyjaźń i wzajemna pomoc.


Rezerwacji na sobotnie "Poranki z Nickiem" i niedzielne "Poranki: Nurkuj Olly, Nurkuj!" będzie można dokonywać na stronach www.multikino.pl

Dzieci odwiedzające kina sieci Multikino w ofercie barowej znajdą specjalna przygotowaną dla nich ofertę - Multizestaw dziecięcy. W jego skład wchodzi: sok Cappy, 2 batoniki Milky Way oraz do wyboru popcorn karmelowy lub solony. Cena zestawu z popcornem karmelowy 17,70 zł, z popcornem solonym 15,70 zł.

Bieżące informacje o porankach na www.multikino.pl

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone