: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-08-2009 | Co nowego w Multikinie.

Premiery
Kac Vegas
reżyseria: Todd Phillips
scenariusz: Jonathan Lucas, Scott Moore
obsada: Bradley Cooper, Justin Bartha, Heather Graham
komedia, USA, 2009

Czterech dobrych kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi, odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a wszystkich czterech ściga lichwiarz - bandyta.

G.I. Joe: Czas Kobry
reżyseria: Stephen Sommers
scenariusz: Stuart Beattie, Skip Woods
obsada: Channing Tatum, Sienna Miller, Joseph Gordon-Levitt, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje
akcja, USA, 2009, 107 min

To opowieść o walce członków G.I. Joe /Global Integrated Joint Operating Entity z terrorystyczną grupą o nazwie Cobra. Film opowiada też o czasach przed uformowania się tej niebezpiecznej organizacji, która chce przejąć władzę nad światem

---------
Imprezy
Kino na Obcasach
4 sierpnia o godz. 20:00
STARY, KOCHAM CIĘ

Kino Na Obcasach - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca o godz.: 20:00.
Tym razem 4 sierpnia, Multikino zaprasza wszystkie Kobiety na premierowy pokaz "Stary, kocham cię" w połączeniu z dodatkowymi atrakcjami wyłącznie dla Kobiet.

Podczas sierpniowego spotkania Kina Na Obcasach (4 sierpnia, godzi.: 20:00) zaprezentowany zostanie filmy:
"Stary, kocham cię"  
To najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących "męskich spotkań", dzięki którym ma nadzieję znaleźć prawdziwego kumpla. Poznaje m.in. uwielbiającego zabawę, charyzmatycznego Sydneya Fife (Jason Segel) - zupełne przeciwieństwo samego siebie - z którym szybko nawiązuje nić porozumienia. Jednak, im bliższy staje się Peterowi Sydney, tym bardziej cierpi na tym jego związek z Zooey. Ostatecznie Peter zostaje zmuszony do dokonania wyboru między narzeczoną a nowym kumplem.

Podczas sierpniowego spotkania Kina Na Obcasach, piwo Redds uprzyjemni Paniom oglądanie filmu oraz czerpanie rozrywki z dodatkowo przygotowanymi atrakcjami.

--------
Klub Filmowy Seniora w kinach Multikino
6 sierpnia o godz. 14:00
Wrogowie Publiczni
Podczas kolejnego spotkania Klubu Filmowego Seniora, 6 sierpnia, o godz. 14:00 zaprezentowane będą filmy:

Wrogowie publiczni - Opowieść o tym jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. To właśnie dzięki tym akcjom, kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z niezbyt wpływowej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.  

Film będzie prezentowany w 18 kinach sieci Multikino (MK) i Silver Screen (SS): Warszawa MK Złote Tarasy, Warszawa MK Ursynów, Wrocław MK Arkady, Poznań MK 51, MK Włocławek, MK Szczecin, MK Gdańsk, MK Bydgoszcz, MK Rybnik, MK Zabrze, MK Kraków, MK Elbląg, MK Koszalin oraz SS Gdynia, SS Łódź, w Warszawie SS Targówek, SS Wola i SS Mokotów (Europlex).

Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami
z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym. Dla niejednego Seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży. Ponadto, Seniorzy otoczeni są opieką ze strony pracowników kin. Zgodnie z sugestiami stworzone są na salach warunki ich zadowalające, np.: lekko przygaszone światła, w razie konieczności pogłośnienie filmu i inne sugestie możliwe do zrealizowania przez kina.
Wstęp na seanse mają osoby powyżej 50 roku życia oraz osoby posiadające legitymacje inwalidzką.
Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
Cena biletu: 12 zł

---------
Sympatyczne Noce
6 sierpnia o godz. 20:00
Kac Vegas

Już 6 sierpnia (pierwszy czwartek miesiąca), o godz.: 20:00 zapraszamy na Sympatyczne Noce i przedpremierowy pokaz filmu Kac Vegas.

Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, którzy szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętni są do zawierania nowych znajomości. Kino staje się miejscem spotkań, zawierania znajomości, przełamywania barier i rodzajem Start-upu, do tego co wydarzy się później...

6 sierpnia podczas Sympatycznych Nocy zaprezentowana zostanie Przedpremierowo znakomita komedia Warner Bros. Pictures:

Kac Vegas - na dwa dni przed ślubem Doug (Justin Bartha) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (Bradley Cooper i Ed Helms) oraz przyszły szwagier Alan (Zach Galifianakis) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest zdewastowany, a przyszły pan młody zniknął bez śladu. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, co się stało. Do planowanego ślubu zostało niewiele czasu, więc razem próbują odtworzyć zdarzenia z poprzedniego wieczora, aby zrozumieć, co poszło nie tak, odnaleźć Douga i dowieźć go na czas do Los Angeles. Jednak im więcej prawdy odkrywają, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jakie tarapaty wpadli.

----------
Multibabykino
w każdą środę o godz. 12:00
Stary, Kocham Cię
Ty, niemowlę i kino? Czy to możliwe? Tak.

Sieć kin Multikino organizuje specjalnie przygotowane seanse dla młodych rodziców z dziećmi. Multibabykino to jedyna w Polsce taka oferta dla rodziców przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W każdą środę o godzinie 12:00, w sieci Multikino spotykają się młodzi rodzice ze swoimi pociechami. Na potrzeby najmłodszych widzów kino przygotowuje specjalne warunki na sali kinowej, gdzie prezentowane są filmy dla Rodziców z bieżącego repertuaru. Seanse Multibabykino adresowane są do rodziców z dziećmi od pierwszego miesiąca życia do 3 lat.

Kino celem zapewnienia komfortu najmłodszym dzieciom przygotowały wyjątkowe warunki, w których maleństwa będą czuły się dobrze, a rodzice z przyjemnością obejrzą film. Sale, na których odbywają się seanse Multibabykino mają podwyższoną temperaturę, lekko przyciemnione światła i ściszony dźwięk. Sala jest klimatyzowana, więc kiedy doskwierają upały, sala kinowa jest dla nie jednej mamy i maluszka najprzyjemniejszym miejscem.

Cena biletu na Multibabykino to 15 zł. Cena obejmuje dwa miejsca siedzące: jedno dla rodzica (opiekuna) i drugie dla dziecka.

Bieżące informacje o Multibabykino na www.multikino.pl (w zakładce "Inny wymiar kina").

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone